PARTNER PORTALU

Deweloperzy inwestują w przestrzeń wokół projektów. To się opłaca

Konsekwencją realizowanych inwestycji mieszkaniowych są nowe przestrzenie publiczne. Deweloperzy i inwestorzy zrozumieli, że aby dobrze sprzedać swoje inwestycje, trzeba myśleć także o tym, co jest wokół tych przedsięwzięć.

PropertyDesign.pl

Autor: PropertyDesign.pl 13 lipca 2015 14:17

Przestrzeń publiczna w Warszawie nabiera zupełnie nowych kształtów. W najbliższych latach zasadniczej zmianie ulegną m.in. Plac Trzech Krzyży, Plac Teatralny, Plac Defilad czy Plac Piłsudskiego. Z drugiej strony, w tego typu miejsca inwestują też deweloperzy.

W mieście powstają nowe przestrzenie publiczne, których budowa lub modernizacja jest konsekwencją realizowanych inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych. Przykładem są Plac Europejski przy Warsaw Spire czy przestrzenie publiczne w ramach inwestycji Żoliborz Artystyczny.

- Deweloperzy i inwestorzy zrozumieli, że aby dobrze sprzedać swoje inwestycje, trzeba myśleć także o tym, co jest wokół tych przedsięwzięć. Trzeba też myśleć o wygodzie mieszkańców. Coraz częściej potrafimy się porozumieć i tworzyć przestrzenie publiczne z udziałem firm prywatnych – mówi Jacek Wojciechowicz, wiceprezydent Warszawy.

Przeczytaj więcej na PropertyDesign.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych