PARTNER PORTALU

Deweloperzy polubili nadodrzańskie bulwary

Bulwary we Wrocławiu dzięki modernizacji zyskują coraz większą popularność. Zmiany dostrzegają wrocławscy deweloperzy, którzy na tych obszarach realizują swoje inwestycje. Dzięki temu okolica staje się coraz bardziej atrakcyjna nie tylko dla obecnych, lecz także przyszłych mieszkańców.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2016 11:15

Władze miasta chcą uczynić to miejsce przyjaznym, a także atrakcyjnym dla rekreacji, kultury i rozrywki. Dlatego okoliczne dzielnice, znajdujące się w śródmieściu w bezpośrednim ich sąsiedztwie, również prężnie się rozwijają.

Powstaje wiele nowych oryginalnych inwestycji mieszkaniowych. Deweloperzy dostrzegli potencjał tego terenu, który posiada atrakcyjne warunki komunikacyjne, rozrywkowo-kulturalne i usługowe. Powstaje tu wiele ciekawych miejsc, takich jak kawiarenki na barkach, ścieżki rowerowo-spacerowe czy skwery świetnie zagospodarowane małą architekturą. Czynniki te bezpośrednio wpływają na atrakcyjność tej części miasta, czego naturalną konsekwencją są nowe kompleksy mieszkaniowe.

Infrastruktura Wrocławia się rozwija, coraz większą uwagę przyciągają osiedla z dostępem do rozrywek. Inwestuje się zarówno w remont placów, rewitalizację zabytkowych kamienic, jak i zachęca się artystów do osiedlenia się na tym terenie. Metamorfoza Nadodrza zachwyca nie tylko samych wrocławian, lecz także przyciąga uwagę przyszłych mieszkańców.

– Przykładem jest nasza inwestycja Bulwar Drobnera. Inwestycja składa się z 17 apartamentów, z widokiem na Odrę, Ostrów Tumski, Uniwersytet, a nawet górę Ślężę. Doskonale wyciszone i doświetlone wnętrza, znajdujące się w dogodnej strefie komunikacyjnej, na skraju rewitalizowanej XIX-wiecznej dzielnicy Nadodrze – komentuje Emil Basta, pracownik wrocławskiego dewelopera WPBM Mój Dom.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych