PARTNER PORTALU

Dlaczego Housemarket Forum Silesia? Przeczytaj opinie uczestników

Możliwość uczestnictwa w merytorycznej dyskusji i poznania różnych punktów widzenia osób działających w tej samej branży, to, zdaniem uczestników pierwszej edycji Housemarket Forum Silesia, największe atuty konferencji o śląskim rynku mieszkaniowym, która odbyła się podczas 4 Design Days.

Katowice 12 lutego 2016

W trakcie pierwszej edycji Housemarket Forum Silesia najwięksi deweloperzy z regionu, włodarze miast, instytucje finansowe, przedstawiciele funduszy inwestujących w mieszkania na wynajem oraz architekci dyskutowali o przyszłości rynku mieszkaniowego na Śląsku.

- Housemarket Forum Silesia to ważna konferencja pod względem wymiany myśli dot. trendów, czy konfrontacji danego regionu z resztą kraju. Cenna jest różnorodność tematów, zagadnień i form – mówi Wojciech Małecki, architekt, właściciel Małeccy Biuro Projektowe. - Tego typu wydarzenia tworzą podwaliny pod współpracę wszystkich podmiotów zaangażowanych w proces inwestycyjny i są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Według Angeliki Cholewki, Sales Manager Residential Immofinanz wydarzenia takie jak Housemarket Forum Silesia są potrzebne po to, by integrować branżę deweloperską. - Trzeba jak najczęściej dyskutować na temat atutów i wyzwań rynku mieszkaniowego – mówi.

Według uczestników Housemarket Forum Silesia 2016, konferencja była doskonałą okazją do szerokiej debaty na temat inwestycji mieszkaniowych na Śląsku. - Właściwy dobór omawianych zagadnień merytorycznych, zagwarantował interesujące pole do wymiany opinii i doświadczeń, zarówno osób z branży deweloperskiej, jak i przedstawicieli instytucji publicznych oraz samorządowych – mówi Maciej Wójcik, prezes zarządu TDJ Estate. - Wartościowy element spotkań stanowiły analizy najnowszych badań rynku. Doceniamy również sprawne zaplanowanie i przeprowadzenie paneli dyskusyjnych. Z przyjemnością dołączymy do grona uczestników kolejnych edycji wydarzenia.

Wśród wiodących tematów nie zabrakło kluczowych zagadnień dla rynku i branży. - Wiele kwestii związanych z mieszkalnictwem i nieruchomościami wymaga wciąż wyjaśniania, czy edukowania szerokich grup odbiorców. Chociażby zagadnienia związane z najmem instytucjonalnym, który jest kompletnie nowym zjawiskiem na naszym rynku, wymagają bliższego przedstawienia i wyjaśnienia - uważa Ryszard Słowiński, prezes BGK Nieruchomo
ści. - Housemarket Forum Silesia i 4 Design Days są do tego jak najbardziej odpowiednim miejscem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych