PARTNER PORTALU

Dni Otwarte w Angel Wawel

W ramach Dni Otwartych, 12 i 13 września, w kompleksie Angel Wawel będzie można skorzystać trzech stref udostępnionych dla zwiedzających.

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2015 14:39

W trakcie dni otwartych będzie możliwość skorzystania z trzech stref udostępnionych dla zwiedzających. Pierwsza  będzie obejmować animacje i zabawy dla dzieci, między innymi pokaz baniek mydlanych, standy fotograficzne, czy modelowanie balonów. W drugiej części goście będą mogli odpocząć na wygodnych meblach paletowych i posmakować potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję. W ostatniej strefie wszyscy odwiedzający będą mogli uzyskać informacje o budynku i zwiedzić inwestycję.

Angel Wawel to miejsce wyjątkowe. Prace remontowe i renowacyjne ruszyły w styczniu 2013 roku, a już po 32 miesiącach można podziwiać efekt końcowy. W skład inwestycji wchodzi odnowiony zespół budynków klasztornych, ufundowany w XVI wieku siostrom koletkom, wraz z dobudowaną kaplicą z 1882 roku.  Renowacja kompleksu odbyła się według projektu paryskiego biura Gottesman - Szmelcman.

Oprócz mieszkań, które wyposażone są w centralną klimatyzację i ogrzewanie podłogowe, lokatorzy mają dostęp do strefy SPA z basenem, saunami z systemem dostępu na odczyt linii papilarnej oraz do strefy fitness. Koneserów usatysfakcjonuje z pewnością piwniczka z winami. Dodatkiem w Angel Wawel jest strefa lounge, która zawiera prywatną salę kinową, a ponadto bibliotekę i kącik zabaw dla dzieci.

Perłą Angel Wawel jest Królewski Apartament, czyli 700 metrowy obiekt zbudowany w zdesakralizowanej kaplicy, która została zaadaptowana do warunków mieszkalnych. Zawiera 5 pięter, windę, własną strefę SPA i ogród z tarasem. Co więcej, miłośnicy sztuki znajdą tam źródło przyjemności we własnej bibliotece i strefie relaksu. Kropką nad i w apartamencie są polichromie autorstwa Jana Bukowskiego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych