PARTNER PORTALU

Dni otwarte w Echo Investment. Dużo zdjęć z wydarzenia

9 grudnia br., Echo Investment zaprezentował trzy nowe inwestycje mieszkaniowe. Wśród atrakcji znalazła się wirtualna wycieczka po Browarach Warszawskich, koncert chill-outowej kompozycji dźwięków miasta w wykonaniu duetu Last Robots, tworzenie trójwymiarowych gifów oraz warsztaty z projektowania wnętrz.

Autor: housemarket.pl 11 grudnia 2017 09:05

Osiedle RE:SET, Widoki Mokotów i Browary Warszawskie to doskonały przykład nowoczesnego spojrzenia na miasto. Każde z nich pasuje do nieco innego stylu i etapu życia współczesnych Warszawiaków. Osiedle RE:SET dla młodych i aktywnych. Browary Warszawskie dla ceniących historię i lubiących życie w centrum miasta. Widoki Mokotów dla poszukujących zielonych przestrzeni i dostępu do bogatej, miejskiej infrastruktury. Podczas dzisiejszego dnia otwartego można doświadczyć każdego z nich, odkrywając jednocześnie wyjątkowe miejsca na mapie Warszawy.  

RE:SET to przestrzeń relaksu. Atmosferę inwestycji oddaje chill-out’owa muzyka. Stąd koncert miksowanych na żywo odgłosów miasta w twórczej interpretacji DJ-ów Last Robots. Do tego pokazy klimatycznych wizualizacji oraz zabawa z urządzaniem Mash Machine do tworzenia własnych kompozycji muzycznych. W strefie Widoki Mokotów uczestnicy chętnie pozowali na tle panoramy miasta. Dzięki systemowi Freezeme mogli tworzyć trójwymiarowe GIF-y. Na autorów najlepszych ruchomych obrazów 3D czekali aparaty INSTAX.

Dokładnie w miejscu wydarzenia już wkrótce powstaną nowe Browary Warszawskie. Jaka była ich historia? O tym barwnie opowiadała Danuta Sieczka, varsawianistka i przewodniczka. Jak będą wyglądały? Można to było sprawdzić od razu, biorąc udział w wirtualnej wycieczce i oglądając trójwymiarową makietę jednej z najbardziej oczekiwanych, nowych przestrzeni stolicy.

Ponadto goście w trakcie wydarzenia mogli nauczyć się projektowania wnętrz pod okiem architektów z KODO. Do dyspozycji były także punkty informacyjne, kącik dla dzieci i strefa kulinarna. Zabawa trwała do godziny 18.00. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych