PARTNER PORTALU

Echo Investment bije rekordy sprzedaży. Chce być w czołówce

W ciągu trzech kwartałów 2017 r. Echo Investment sprzedało 885 mieszkań – to o 76 procent więcej niż od stycznia do września 2016 r. W samym III kwartale klienci dewelopera kupili 335 mieszkań, a ponad 200 kolejnych zarezerwowali.

Autor: housemarket.pl 04 października 2017 11:30

- W ostatnich dwóch latach Echo wzmocniło swoją pozycję na rynku mieszkaniowym i w ciągu kolejnych 2-3 lat zamierza wejść do czołówki deweloperów tego segmentu w Polsce - mówi Waldemar Olbryk, dyrektor działu mieszkaniowego w Echo Investment.

Jak dodaje, wysoka dynamika sprzedaży pokazuje, że firma jest na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu. - Zaplanowaliśmy, że 2017 r. będzie dla spółki rekordowy. Już dziś jesteśmy pewni, że do końca grudnia sprzedamy ponad 1,3 tys. mieszkań, a co najmniej 925 oddamy ich przyszłym mieszkańcom - mówi.

Teraz spółka pracuje nad przyszłością: rozpoczęła budowę nowych projektów, jak Osiedle Perspektywa II w Poznaniu, Nowa Dzielnica w Łodzi czy Zebra we Wrocławiu.

Patrząc w przyszłość, Echo zabezpiecza rozwój segmentu przez zakup nowych gruntów. Od 30 czerwca 2016 r. spółka kupiła działki, na których powstanie ponad 2,7 tys. mieszkań. W ostatnich dniach zamknęła m.in. zakup działki na około 950 lokali na warszawskiej Woli. Dodatkowo zabezpieczyła umowami przedwstępnymi lub ma w zaawansowanych negocjacjach tereny na ponad 4 tys. mieszkań, m.in. w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych