PARTNER PORTALU

Echo Investment. Wyniki wyższe od zakładanych

Wyniki sprzedaży i przekazań mieszkań Echo Investment są wyższe od przewidywanych. Deweloper w 2017 roku sprzedał 1 427 mieszkań czyli o 54 proc. więcej niż w 2016 roku. Spółka podpisała z klientami 1 006 umów ostatecznych - to ponad 120 proc. wzrostu w porównaniu z poprzednim rokiem.

Autor: housemarket.pl 04 stycznia 2018 11:05

W samym IV kwartale 2017 roku Echo sprzedało 531 mieszkań i przekazało klientom klucze do 610 lokali.

- Konsekwentnie realizujemy strategię rentownego wzrostu, a wyniki sprzedaży mieszkań pokazują efekty naszej mobilizacji. W 2018 roku zamierzamy dalej rosnąć w sektorze mieszkaniowym, dlatego stale uzupełniamy ofertę i rozpoczniemy budowę co najmniej 1,1 tys. mieszkań w siedmiu projektach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi - mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

Tylko w czwartym kwartale 2017 roku Echo Investment wprowadziło do oferty 7 projektów z blisko 900 lokalami. Wśród nich trzy powstają w Warszawie: kolejny etap Browarów Warszawskich, Osiedle RE:SET w sąsiedztwie największej dzielnicy biznesowej oraz Widoki Mokotów z widokiem na park Morskie Oko. Dobry odbiór inwestycji dewelopera sprawia, że Echo Investment plasuje się coraz wyżej na liście największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce.

- Jako doświadczony deweloper jesteśmy w stanie nie tylko sprostać skokowemu wzrostowi skali działania, ale również odpowiednio zadbać o potrzeby klientów. Nieustannie badamy rynek, a wyciągnięte wnioski przekładają się na jakość naszych projektów. Ambitne plany na 2018 rok to kolejny etap na drodze do zajęcia dominującej pozycji w sektorze mieszkaniowym - mówi Waldemar Olbryk, członek zarządu Echo Investment odpowiedzialny za inwestycje mieszkaniowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych