PARTNER PORTALU

EEC: Polskie sławy piłkarskie inwestują w mieszkania

Na rynku pojawiła się zupełnie nowa grupa inwestujących w mieszkania. - Fundusz sportowców, piłkarzy grających na rynkach zagranicznych chce inwestować zarobione pieniądze właśnie w lokale na wynajem - mówił Arkadiusz Hołda, założyciel Przedsiębiorstwa Realizacji Budownictwa Holdimex.

Autor: HouseMarket.pl 24 maja 2016 12:18

W Katowicach i Gliwicach pojawia się nowa grupa klientów zainteresowana budowaniem mieszkań na wynajem. - Są to z reguły niewielkie metraże, skierowane do studentów poszukujących małych i tanich mieszkań - mówił Arkadiusz Hołda podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego. - W związku z tym Holdimex przygotowuje niskokosztowy projekt mieszkaniowy w lokalizacji niedalekiej od uczelni.

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego prezes Holdimeksu wspominał również o zupełnie nowej grupie inwestycyjnej, która pojawiła się na śląskim rynku. - Ostatnio miałem kontakt z funduszem sportowców, w tym piłkarzy grających na rynkach zagranicznych, którzy chcą inwestować w mieszkania - mówił Arkadiusz Hołda. - Wśród zainteresowanych piłkarzy nie brakuje znanych polskich sław grających w niemieckich klubach - dodał. Nie ma wśród nich jednak Roberta Lewandowskiego.

Zdaniem prezesa Hołdy, tego typu przedsięwzięcia wpłyną pozytywnie na rozwój rynku i poprawę komfortu mieszkaniowego Polaków.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych