PARTNER PORTALU

Fundusz Mieszkań na Wynajem celuje w firmy

Fundusz wprowadził ofertę najmu mieszkań dla firm – przeznaczonych zarówno na cel mieszkaniowy dla pracowników, jak i do prowadzenia działalności gospodarczej.

Autor: HouseMarket.pl 15 września 2015 11:21

Aktualnie w ofercie Funduszu Mieszkań na Wynajem znajdują się mieszkania zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Saperskiej oraz w Piasecznie, przy ulicy Gen. mjr J.Grochowskiego. Wszystkie lokale znajdują się w nowych budynkach, są kompletnie wykończone i gotowe do wprowadzenia się. Te w Piasecznie są dodatkowo wyposażone w meble; stoły, kanapy, biurka. Umowę najmu można podpisać na okres od 6 miesięcy do kilku lat. Wysokość czynszu jest uzależniona od długości trwania umowy, im dłuższy czas jej trwania, tym niższa cena. Ponadto, firma podpisująca umowę z FMnW ma możliwość wynajęcia miejsc parkingowych dla swoich pracowników.

- Już w pierwszych miesiącach działalności Funduszu Mieszkań na Wynajem spotkaliśmy się z dużą liczbą zapytań dotyczących najmu mieszkań dla pracowników lub w celu prowadzenia biura czy innej działalności gospodarczej. Wychodząc naprzeciw tym zapytaniom, stworzyliśmy atrakcyjną ofertę dedykowaną firmom. Oferujemy możliwość podpisania długoterminowej umowy najmu ze stabilnym partnerem wraz z gwarancję niezmienności wysokości czynszu w trakcie trwania umowy oraz pakietem wsparcia dla najemcy - mówi Ryszard Słowiński, prezes zarządu BGK Nieruchomości.

Dobre skomunikowanie z centrum miasta lokali dostępnych w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem, jak i rozwinięta infrastruktura w okolicy inwestycji sprawiają, że oferta najmu mieszkań jest atrakcyjna dla firm szukających średniej wielkości biur, w spokojnym otoczeniu, dalekim od korporacyjnych biurowców, lub dla pracodawców chcących zapewnić swoim pracownikom komfortowe mieszkania za pośrednictwem wiarygodnego i pewnego partnera.  

Fundusz Mieszkań na Wynajem jest w trakcie przygotowywania kolejnych inwestycji, w których znajdą się mieszkania zarówno dla indywidualnych najemców, jak i dla firm. W chwili obecnej zakontraktowano już inwestycje zlokalizowane w Gdańsku Wrzeszczu, Warszawie w dzielnicach Bielany i Żoliborz, oraz w Krakowie, Poznaniu i w Katowicach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych