PARTNER PORTALU

Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnia mieszkania w Warszawie

Zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, tuż obok stacji metra
i w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnił pierwsze 87 mieszkań w budynku Przy Agorze 26.

Autor: HouseMarket.pl 25 lipca 2016 14:36

– To milowy krok w rozwoju rynku mieszkań na wynajem w Warszawie – przekonują przedstawiciele zarządzającej inwestycją spółki BGK Nieruchomości.

Dwieście dwadzieścia dziewięć mieszkań, jakie docelowo zostaną udostępnione na Bielanach, to przede wszystkim rzadko spotykany na polskim rynku standard wykończenia oraz dostęp do bogatej oferty infrastrukturalnej, handlowej i rekreacyjnej. Wszystkie lokale są wykończone pod klucz, m.in. w wysokiej jakości meble w kuchniach i łazienkach, oświetlenie oraz sprzęt AGD.

– Nasza inwestycja to zupełnie nowy standard na stołecznym rynku mieszkań na wynajem. Oferujemy bezpieczne i stabilne warunki najmu w ramach kompleksowej, unikatowej na polskim rynku usługi. To oferta zarówno dla ludzi mobilnych i aktywnych zawodowo jak i dla osób szukających stabilizacji, m.in. rodzin z dziećmi. Trafia również w potrzeby klienta biznesowego – mówi Włodzimierz Stasiak, Członek Zarządu BGK Nieruchomości.

Atuty bielańskiej inwestycji to przede wszystkim doskonała dostępność komunikacji miejskiej (kilka minut spacerem do stacji metra Młociny i pętli tramwajowej). To także liczne przedszkola, szkoły, ośrodki akademickie (m.in. UKSW i AWF), a także parki, ścieżki rowerowe, obiekty sportowe, sklepy i przychodnie. Słowem: cała infrastruktura, stanowiąca o jakości codziennego życia.

– W ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem realizujemy inwestycje o wysokim standardzie. Stąd gwarantowany przez nas szeroki pakiet wsparcia dla najemców. Centrum Obsługi Klienta i zarządcy budynków są do dyspozycji najemców w sytuacjach usterek w mieszkaniu czy problemów ze sprzętem AGD. Pomagamy też w nietypowych sprawach, wykraczających poza standard obsługi Funduszu Mieszkań na Wynajem, takich jak zgubienie kluczy czy odbiór przesyłek kurierskich – zauważa Tomasz Siwak, Członek Zarządu BGK Nieruchomości.

Inwestycja Przy Agorze to docelowo 27 mieszkań jednopokojowych, 176 mieszkań dwupokojowych oraz 26 mieszkań trzypokojowych. Cena najmu zależna jest od długości trwania umowy - od 6 miesięcy do 4 lat z możliwością przedłużenia).

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych