PARTNER PORTALU

Garaże i komórki lokatorskie w promocji

Tynkbud1 organizuje dzień otwarty inwestycji Św. Stanisława 6 w Warszawie. Goście będą mieli okazję obejrzeć lokale i porozmawiać z ekspertami.

Autor: housemarket.pl 14 kwietnia 2015 07:54

Inwestycja Św. Stanisława 6 to kameralny, 7-kondygnacyjny budynek, w którego skład wchodzi 48 mieszkań 1, 2 i 3-pokojowych o powierzchni od 33 do 78 mkw. Apartamentowiec wyposażony został w strefę Wi-Fi w holu wejściowym, zbiorczą antenę satelitarną umożliwiającą odbiór sygnału telewizyjnego wysokiej jakości czy instalację pozwalającą korzystać z najlepszych jakościowo usług teleinformatycznych. Łatwy dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych i odpowiednia infrastruktura w postaci licznych sklepików, przychodni i przedszkola to tylko niektóre z licznych zalet inwestycji. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 7,4 tys. zł.

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku i będzie miało charakter francuskiego śniadania. Przedstawiciele Tynkbud1 będą czekać na odwiedzających pomiędzy godziną 9 a 16.

Spotkanie będzie idealną okazją do rozmowy z kadrą techniczną budowy i zapytanie o interesujące nas szczegóły. Ponadto w dniu otwartym uczestniczyć będzie także architekt wnętrz, który odpowie na pytania z zakresu optymalnego urządzenia naszego wymarzonego „M”. Na gości czekać będą także doradcy kredytowi, którzy wyjaśnią wątpliwości związane z finansowaniem zakupu inwestycji. Odwiedzający mogą także liczyć na promocyjne ceny garaży i komórek lokatorskich.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych