PARTNER PORTALU

Gdzie kredyt w MdM bez prowizji?

Od dnia wejścia w życie nowelizacji ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania dla młodych, Bank Millennium znosi prowizję dla wszystkich wniosków o kredyt hipoteczny w programie Mieszkanie dla Młodych złożonych do 31 grudnia 2015 r.

Autor: HouseMarket.pl 02 września 2015 08:28

Jak zapewniają przedstawiciele banku chodzi  o to, by nie tylko program, ale też kredyt był dla zainteresowanych bardziej dostępny. - W chwili, gdy kredyty w programie Mieszkanie dla Młodych wyceniane są przez rynek tak samo lub drożej niż standardowe kredyty hipoteczne, my obniżamy koszty. Zamiast 2 proc., osoby spełniające warunki rządowego programu, nie zapłacą prowizji w ogóle. Wierzę, że klienci docenią to wsparcie - mówi Agata Chrzanowska, kierująca Wydziałem Kredytów Hipotecznych w Banku Millennium.

Po wejściu w życie nowelizacji, dofinansowanie w ramach programu MdM będzie dostępne dla szerszej grupy klientów. Włączenie do programu lokali z rynku wtórnego zwiększy pulę mieszkań objętych programem, przede wszystkim w mniejszych miejscowościach, gdzie rynek deweloperski stanowi margines sprzedaży. W przypadku osób wychowujących trójkę i więcej dzieci, zniesienie kryterium wieku oraz kryterium nieposiadania innego mieszkania uatrakcyjni program dla rodzin wielodzietnych. W wielu sytuacjach wzrośnie też wysokość dopłat np. w przypadku rodziny z minimum trójką dzieci z 15 proc. do aż 30 proc. ceny nabycia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych