PARTNER PORTALU

Grupa Deweloperska Geo organizuje Dzień Otwarty w Atrium Geo w Katowicach

Grupa Deweloperska Geo organizuje Dzień Otwarty inwestycji Atrium Geo B. Deweloper przygotował specjalną ofertą promocyjną, w ramach której ceny mieszkań zaczynają się już od 4,55 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 28 maja 2015 17:21

Na kompleks Atrium Geo, znajdujący się na granicy katowickich dzielnic Brynów i Ligota, składają się dwa czteropiętrowe budynki liczące łącznie 120 mieszkań. W ramach inwestycji Atrium Geo B dostępne są jeszcze 44 dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 43,45 mkw. do 74,91 mkw. Dla wygody mieszkańców w budynkach zainstalowano windy oraz przewidziano podziemny parking.

- Między budynkami znajduje się zielony dziedziniec – atrium, dostępny wyłącznie dla mieszkańców, od którego inwestycja wzięła swoją nazwę. Mieszkania na parterze od strony dziedzińca posiadają ogródki, a niektóre na pierwszym i drugim piętrze wyposażone są w komfortowe tarasy, wszystkie posiadają też balkony – mówi Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo.

W związku z planowanym na 30 maja Dniem Otwartym deweloper przygotował specjalną ofertą promocyjną, w ramach której ceny mieszkań zaczynają się już od 4550 zł/mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych