PARTNER PORTALU

Hossa na rynku mieszkaniowym trwa, ale ma inne oblicze

Deweloperzy muszą dziś przygotować tak dopasowany do lokalnych potrzeb projekt, aby wybudowane mieszkania nie czekały na klienta, tylko go przyciągały. Jak się to robi - odpowiedzi na to i inne pytania będą szukać uczestnicy sesji inauguracyjnej Housemarket Forum Silesia 2016.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2016 12:28

Debata odbędzie się 12 lutego o godz. 9.30. Omówione zostaną m.in. prognozy rozwoju rynku mieszkaniowego oraz rządzące nim trendy demograficzne i społeczne.

O wyzwaniach i barierach budownictwa mieszkaniowego rozmawiać będą najwięksi polscy deweloperzy, przedstawiciele banków i samorządów.

Punkt widzenia deweloperów przedstawi Arkadiusz Hołda, Prezes Zarządu Holdimex sp. z o.o, firmy, która buduje osiedle Brynów w Katowicach, Robert Jacek Moritz, Prezes Zarządu Alta SA, spółki zaangażowanej w budowę samodzielnego zrównoważonego miasta Siewierz Jeziorna oraz  Maciej Wójcik, Prezes Zarządu, TDJ Estate sp. z o.o., firmy budującej obecnie na Śląsku, m.in. Osiedle Franciszkańskie w Katowicach i Osiedle Wieszowa w gminie Zbrosławice.

Podczas dyskusji nakreślona zostanie swoista mapa śląskiego rynku mieszkaniowego, która pomoże ocenić poziom takich czynników, jak cena, popyt, podaż czy siła nabywcza.

Paneliści z udziałem Dariusza Kacprzyka, Prezesa Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, oraz Marcina Krupy, Prezydenta Katowic, przeanalizują także rządowe programy mieszkaniowe oraz politykę mieszkaniową i planistyczną władz regionu śląskiego.

Housemarket Forum Silesia 2016 odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć imprezie 4 Design Days, zaplanowanej w dniach 11-14 lutego 2016 roku.

Więcej na: www.4dd.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych