PARTNER PORTALU

Housemarket Forum 2016 coraz bliżej

Hossa na rynku mieszkaniowym jest wymagająca. Deweloperzy muszą dziś przygotować tak dopasowany do lokalnych potrzeb projekt, aby wybudowane mieszkania nie czekały na klienta, tylko skutecznie go przyciągały. O wyzwaniach i barierach rynku mieszkaniowego będziemy rozmawiać podczas pierwszej edycji Housemarket Forum Silesia 2016.

Autor: HouseMarket.pl 23 grudnia 2015 08:50

Na konferencji 11-12 lutego omówione zostaną m.in. prognozy rozwoju rynku mieszkaniowego oraz rządzące nim trendy demograficzne i społeczne. Zaproszeni deweloperzy przedstawią potencjał największych miast w Polsce. Uczestnicy konferencji poznają też założenia lokalowej polityki Katowic i regionu oraz plany przyszłych projektów deweloperskich.

Podczas sesji poświęconej rewitalizacji będzie można się dowiedzieć m.in., jak stworzyć atrakcyjną ofertę mieszkaniową na poprzemysłowych terenach i ile kosztuje budowanie na trudnym, naznaczonym szkodami górniczymi terenie.

Zaproszeni goście podyskutują również o mieszkaniach na wynajem, które mogą okazać się szansą na rozwój deweloperów i alternatywą dla klientów pozbawionych możliwości kupienia własnych czterech kątów.

Nie zabraknie tematów związanych z inteligentnym domem. Uczestnicy dyskusji zastanowią się m.in. nad funkcjonalnością tych rozwiązań oraz podejmą próbę stworzenia prognozy rozwoju polskiego rynku tego sektora.

Housemarket Forum Silesia Awards 2016

W konkursie wyłonione zostaną inwestycje wyróżniające się jakością, nadające nowy wymiar otoczeniu, w którym powstały. Szansę na statuetkę mają przedsięwzięcia przyczyniające się do rozwoju miasta i wpisujące się w potrzeby jego mieszkańców. Nagrodą wyróżnione zostaną m.in. najlepszy deweloper, osiedle mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz lofty i apartamenty.

Więcej informacji: www.housemarket.pl

Uroczysta gala wręczenia nagród Housemarket Forum Silesia Awards 2016 odbędzie się 12 lutego 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie podsumowaniem Housemarket Forum Silesia 2016 podczas 4 DESIGN DAYS.

W dniach 11-14 lutego 2016 r. w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, odbędzie się 4 DESIGN DAYS – największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Szczegóły na: www.4dd.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych