PARTNER PORTALU

Housemarket Forum Silesia 2017: Budynki „po przejściach”. Czy to się opłaca?

Do rewitalizacji dawnych kamienic zachęca nie tylko ich usytuowanie, ale i niezwykły potencjał starych zabudowań - a takich na Śląsku nie brakuje. O mocnych atutach i słabych stronach rewitalizacji na Śląsku będą dyskutować uczestnicy Housemarket Forum Silesia 2017.

Autor: HouseMarket.pl 23 grudnia 2016 12:19

Proces odnowy musi się jednak wiązać z rewitalizacją społeczną konkretnej przestrzeni. Trzeba zapewnić odpowiednią mieszankę usług, aby nowa przestrzeń miała szansę żyć przez 24 godziny na dobę. Wtedy będzie służyła ludziom.

Prestiżowa lokalizacja zobowiązuje, inwestorzy starają się więc by modernizowane obiekty przyciągały swoim niepowtarzalnym charakterem, zarówno aranżacyjnym, jak i użytkowym. Wierzą, że większy wysiłek docenią koneserzy wyjątkowej przestrzeni i najemcy poszukujący niestandardowych nieruchomości, a inwestycja będzie procentować w długoletniej perspektywie.

W centrach śląskich miast nie brakuje kamienic z dużym potencjałem. Jednak rewitalizacja kosztuje. Gdzie czyhają pułapki? Jak wygląda dostępność kamienic pod inwestycje mieszkaniowe w centrach śląskich miast? Mocnych atutów i słabych stron rewitalizacji na Śląsku poszukamy 17 lutego 2017 roku, wspólnie z uczestnikami konferencji Housemarket Forum Silesia 2017. To jedno z kluczowych wydarzeń II edycji 4 DESIGN DAYS, która odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku w Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych