PARTNER PORTALU

Housemarket Forum Silesia Awards 2017. Ostatni dzwonek na zgłoszenie projektu!

Już po raz drugi redakcja Housemarket.pl nagrodzi projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku. Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu mija 9 stycznia.

Autor: HouseMarket.pl 09 stycznia 2017 11:32

Nagrodzimy projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku w ostatnim roku (luty 2016 –luty 2017). Chcemy nagrodzić inwestycje wyróżniające się jakością, nadające nowy wymiar otoczeniu, w którym powstały. Szansę na statuetkę mają przedsięwzięcia, które przyczyniły się do rozwoju miasta i wpisały się w potrzeby jego mieszkańców.

Konkurs, który towarzyszy eventowi 4 Design Days zaplanowanemu w dniach 16-19 lutego 2017 roku w MCK w Katowicach oraz konferencji HouseMarket Forum Silesia, ma za zadanie nagrodzić otwarte lub ukończone w ostatnim roku (luty 2016 - luty 2017) inwestycje. Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP, wydawca propertynews.pl i housemarket.pl.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie wraz z opisem inwestycji/spółki i materiałem zdjęciowym na adres: nagrody@housemarket.pl do 9 stycznia 2017 roku.

Nagradzamy projekty komercyjne otwarte lub ukończone w Polsce w okresie luty 2016 - luty 2017, w następujących kategoriach:

Kategorie:

Deweloper

Osiedle mieszkaniowe

Domy jednorodzinne

Lofty i apartamenty

Osiedle przyjazne rodzinie

Zielone osiedle

Architektura

Uroczysta Gala wręczenia nagród Housemarket Forum Silesia Awards 2017 odbędzie się 17 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie podsumowaniem Housemarket Forum Silesia 2017 podczas 4 DESIGN DAYS.

Więcej informacji: www.4dd.plwww.housemarket.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych