PARTNER PORTALU

Inkom ogłosił konkurs na imię dla krasnala w Nowym Porcie

Na wrocławskim osiedlu Nowy Port stanęła rzeźba krasnala. Inkom chce, by stał pełnoprawnym mieszkańcem osiedla, więc ogłosił konkurs na imię dla przybysza. Nagrodą jest tablet 8” Lenovo.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2016 10:16

Zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem i propozycją dla krasnala, z dopiskiem „konkurs” należy przesłać na adres konkurs@inkomsa.pl do 13 marca 2016 roku.

Osiedle Nowy Port powstaje , na styku Sępolna i Swojczyc. W ramach inwestycji powstanie ponad 1000 mieszkań w siedmiu etapach, realizowanych w latach 2013-2023.

W pierwszym etapie budowy powstało 114 mieszkań. Każde z nich posiada balkon, loggię lub taras. Oprócz oferty gotowych mieszkań w wybudowanych już budynkach, wkrótce dostępna będzie nowa oferta w kolejnej części osiedla. W nowym etapie zaplanowanych zostało ok. 150 mieszkań. Trzon osiedla stanowić będą czteropiętrowe budynki wielorodzinne skupione wokół wewnętrznego parku i dziedzińca. Za projekt odpowiada Pracownia Projektowa Maćków.

Projekt Nowego Portu uwzględnia m.in. liczne tereny rekreacyjne oraz wielostanowiskowy podziemny garaż i miejsca postojowe obok budynków. Kompleksowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje również powstanie zaplecza usługowego i edukacyjnego. Poszczególne jego elementy powstaną przy uwzględnieniu opinii i potrzeb mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych