PARTNER PORTALU

Inpro wprowadza mieszkania wykończone pod klucz

Spółka Inpro wprowadza do swojej oferty opcję wykończenia pod klucz w trzech inwestycjach w Gdańsku: Chmielna Park na Wyspie Spichrzów, Kwartał Uniwersytecki na Przymorzu i Harmonia Oliwska w Oliwie.

Autor: HouseMarket.pl 09 maja 2016 12:20

Rodzaje pakietów są zróżnicowane w taki sposób, aby maksymalnie dostosować je do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta, przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości wykonania.

Inpro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje program wykończenia pod klucz. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, jakość i czas. W dużym stopniu zainteresowani są nią klienci nabywający nieruchomość w celach inwestycyjnych. Szeroki zakres usług gwarantuje, że klient nie musi się angażować w prace remontowo-wykończeniowe i może wprowadzić się do gotowego i urządzonego mieszkania.

Spółka Inpro w swojej ofercie wprowadza trzy zróżnicowane pakiety ze względu na zakres wykonanych prac remontowo-wykończeniowych – od pakietu podstawowego z materiałami wykończeniowymi trwale wbudowanymi, aż po urządzenie mieszkania z gotowymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak: oprawy oświetleniowe, poduszki, obrazy, zasłony i inne.

Chmielna Park to kompleks trzech nowoczesnych budynków w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Wyspa Spichrzów w sąsiedztwie zabytkowej starówki Gdańska. Osiedle rozciąga się wzdłuż rzeki Motławy przy ul. Chmielnej i Toruńskiej. Klienci nabywający mieszkanie w celach inwestycyjnych, mogą skorzystać z dodatkowej oferty Kup i Zarabiaj, która umożliwia administrowanie nieruchomością przez wykwalifikowaną firmę.

Kolejną inwestycją, w której można kupić wykończone mieszkanie to Kwartał Uniwersytecki znajdujący się na Gdańskim Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Nowe osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na atrakcyjną lokalizację i niską zabudowę otoczenia. To idealne miejsce dla osób ceniących jednocześnie życie w mieście oraz spokój i ciszę. Trzecią inwestycją Inpro, z możliwością nabycia gotowego lokalu do zamieszkania, jest najnowszy projekt dewelopera – Harmonia Oliwska przy Parku Oliwskim.

Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z zabytkowym parkiem, który jest wymarzonym miejscem na odpoczynek i spacery. Skrzyżowanie ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej, przy której powstaje osiedle, jest również bardzo dobrze rozwinięte komunikacyjnie i łatwo stąd dojechać do każdej części miasta.

Osoby kupujące mieszkanie w wybranych inwestycjach Inpro, mogą skorzystać z pakietów wykończeniowych, których cena, w zależności od zakresu prac, zaczyna się odpowiednio od 799,99 zł za mkw., 1199,99 zł za mkw. i 1699,99 zł za kmw., przy 45 mkw. powierzchni mies

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych