PARTNER PORTALU

Inspiracje od Rosa na 4 Design Days

Oświetlenie Rosa wpisuje się w nowoczesne koncepcje architektoniczne zarówno od strony formy, jak i wykorzystywanego aluminium. Specjalnie na 4 Design Days w Katowicach - firma pokaże nowości i sprawdzone modele.

Autor: HouseMarket.pl 16 lutego 2017 09:14

Design uszlachetnia nasze prywatne, intymne wnętrza. Dawno wkroczył też w znacznie większe formaty - gmachy publiczne, użytkowe czy prywatne inwestycje, przenikając w ich strukturę, w tkankę architektoniczną. Od sprzętów gospodarstwa domowego, łazienek i podług, przemieszcza się ku designerskim meblom miejskim oraz małej architekturze i rzeźbie – otoczeniu parków, centrów handlowych, biurowców, obiektów rekultywowanych czy dróg miejskich.

Z domowego zacisza odważnie wchodzi w otwarte przestrzenie polskich miast.

Kompleksowe rozwiązania oświetlenia zewnętrznego firmy Rosa, w skali makro, pełnią tę samą funkcję, co światło stref mieszkalno-użytkowych. Wydobywają i podkreślają walory designerskie otoczenia, w żadnym stopniu od nich nie odstając.

Aluminiowe produkty firmy Rosa wpisują się w nowoczesne koncepcje architektoniczne zarówno od strony formy, jak i wykorzystywanego aluminium. Korespondują ze szkłem, betonem, drewnem czy cegłą. Minimalistyczne i eleganckie kształty powstałe w efekcie współpracy z włoską firmą działającą w sferze design (wysoce cenioną za wysublimowane projekty) - wyróżniają produkty Rosa spośród dostępnych do tej pory na rynku. Finalnie anodowane w 10 dostępnych kolorach (każdy z opcją wybłyszczenia) zyskują powłokę antykorozyjno-dekoracyjną.

Jednocześnie estetyka oświetlenia zewnętrznego firmy Rosa idzie w parze z ekologią i wysokim poziomem zaawansowania technologicznego.

Najnowszym wynalazkiem firmy jest rodzina wielofunkcyjnych produktów ROSA EDGE. Oświetlenia ulicznego i parkowego, które wykorzystuje system podświetlania krawędziowego - technologię ROSA EDGE. Jej inspiracją była branża IT, powszechnie wykorzystująca podświetlanie krawędziowe w konstrukcji wyświetlaczy - metodzie podświetlania matryc monitorów (telewizorów, smartfonów, tabletów).

 Bogatą gamę produktów Rosa będzie można zobaczyć w trakcie 4 Design Days w Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych