PARTNER PORTALU

J.W. Construction promuje osiedle Bliska Wola

Deweloper chce przyciągnąć klientów mieszkaniem pokazowym, ceną 6,9 tys. zł za metr kwadratowy i doradztwem ekspertów rynku nieruchomości.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2015 13:32

Bliska Wola to największa w historii J.W.Construction inwestycja, oferująca ponad trzy tysiące mieszkań. W ramach inwestycji powstały już dwa etapy osiedla Bliska Wola: pierwszy zakończony w I kwartale br. i drugi z terminem realizacji na przełomie I i II kwartału 2016 r.

- Mieszkania w dwóch pierwszych etapach znalazły już swoich nabywców. W ramach trzeciego etapu budowy inwestycji wprowadziliśmy do oferty 480 kolejnych lokali – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding. – Mieszkania sprzedają się szybko, zainteresowanie realizowaną inwestycją utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

Budowa trzeciego etapu inwestycji rozpoczęła się z końcem sierpnia br.  Projekt składa się z 480 mieszkań o powierzchni sięgającej od 23,74 mkw. do 111,3 mkw. We wszystkich zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony oraz sprzyjające lokatorskiej integracji wspólne tarasy. W przypadku mieszkań na parterze przewidziano przestronne ogródki. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, wózkownie oraz garaż podziemny składający się z 486 miejsc postojowych. Deweloper na wykonanie zespołu budynków będzie miał 20 miesięcy. Termin realizacji prac planowany jest na przełom marca i kwietnia 2017 r., natomiast termin wydania kluczy na lipiec 2017 roku.

26-27 września br. deweloper organizuje spotkanie na osiedlu Bliska Wola. Będą tam też specjaliści, którzy doradzą, jak poradzić sobie z formalnościami związanymi z nabyciem lokalu czy kredytu. Spotkanie uwieńczy zwiedzanie budowy oraz mieszkania pokazowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych