PARTNER PORTALU

J.W. Construction sprzedaje domy pokazowe z dużym upustem

Klienci, którzy zdecydują się na zakup domów pokazowych na osiedlu Villa Campina, otrzymają gratisowo wykończenie i wyposażenie o łącznej wartości ok. 100 tys. zł.

Autor: housemarket.pl 14 maja 2015 12:46

Na osiedlu Villa Campina znajdują się zarówno fantastyczne domy pokazowe, energooszczędny dom, mieszkania oraz nowoczesne funkcjonalne domy dla młodych o powierzchni ponad 100 mkw., objęte programem MdM.

- Zależy nam na tworzeniu przełomowych rozwiązań na rynku i osiedli, gdzie mieszkańcy będą mieli dostęp do wielu udogodnień i gdzie będą chętnie spędzali czas. Inwestycję Villa Campina cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Prawie wszystkie domy dla młodych, objęte programem MDM zostały już sprzedane i w przygotowaniu znajdują się kolejne, których oddanie planujemy w przyszłym roku – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu J.W. Construction Holding S.A. - W ofercie posiadamy ostatnich pięć domów pokazowych. Postanowiliśmy zorganizować promocję, w której wykończenie i wyposażenie przyszli mieszkańcy domów otrzymają w prezencie. Domy te są naszą wizytówką, wystrój wnętrz jest zgodny z trendami, oparty na interesujących konceptach, tworzących wyjątkową atmosferę domów. Co atrakcyjne dla przyszłych mieszkańców – wartość wykończenia i wyposażenia wynosi średnio ponad 100 tys. zł na budynek – dodaje.

Dni otwarte inwestycji Villa Campina połączone z promocją domów pokazowych odbędą się 23 i 24 maja 2015 roku na terenie osiedla przy ulicy Sochaczewskiej w Kaputach.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych