PARTNER PORTALU

J.W.Construction wprowadza promocje stołecznych inwestycji mieszkaniowych

W okresie wiosennym i letnim deweloperzy dbają o to, aby klienci mogli zakupić mieszkanie na preferencyjnych warunkach. W maju osoby zainteresowane zakupem nowego M4 mogą zrobić sprytne zakupy w jednej z inwestycji J.W.Construction.

Autor: HouseMarket.pl 29 maja 2015 08:40

- Od początku roku największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania o powierzchni 45-65 mkw., od kwietnia więcej osób rozważa także zakup lokali czteropokojowych – powiedziała Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.  - Jak co roku można także liczyć na promocje deweloperów – dodaje.

W maju mieszkania na preferencyjnych warunkach można zakupić w trzech inwestycjach spółki
w Warszawie. W Zielonej Dolinie, zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce, 20 gotowych mieszkań można nabyć w cenie od 4390 zł/mkw. To inwestycja, objęta programem MDM, z dostępem
do dobrej infrastruktury w okolicy osiedla i położona 20 minut od centrum Warszawy. Mieszkania
w niskiej zabudowie o powierzchni od 29-86 mkw. – od kawalerek do czteropokojowych - są funkcjonalne i dobrze nasłonecznione. Z osiedla łatwo dojechać do popularnych miejsc wypoczynkowych, takich jak Zalew Zegrzyński oraz tereny Narwi i Bugu.

W prestiżowej, nowoczesnej Bliskiej Woli przy ulicy Kasprzaka można skorzystać z podwójnej promocji: wybrane lokale dostępne są w preferencyjnej cenie od 6,8 tys. zł/mkw., a dodatkowo oferta gwarantuje akt notarialny gratis. Osiedle dostosowane jest do wysokiego tempa życia mieszkańców stolicy i zaplanowane z myślą o rodzinach - na terenie Bliskiej Woli powstaną lokale usługowo-handlowe, przedszkola oraz tereny sportowo-rekreacyjne. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji publicznej, placówki edukacyjne oraz medyczne. W ofercie dostępne są lokale od 26 do ponad 120 m2. Mieszkania posiadają duże drewniane okna, obszerne balkony i tarasy. Dodatkowo mieszkańcy partnerów będą korzystali z przestronnych ogródków. Dla każdego budynku przewidziano wspólny taras, zachęcający do sąsiedzkiej integracji.

Dla osób, które chciałyby zamieszkać w enklawie blisko natury, ale z łatwym dostępem do kulturalnej oferty stolicy, skierowana jest oferta mieszkań w Villi Campinie, gdzie za 40 mkw. w promocji zapłacimy  tylko 175 tys. zł. Osiedle położone jest 7 min. od Bemowa, w pobliżu Puszczy Kampinoskiej. Znajdują się na nim zarówno mieszkania, jak i eleganckie domy pokazowe oraz nowoczesne domy dla młodych, objęte programem MDM. Mieszkania w Villi Campinie są także objęte programem MDM.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych