PARTNER PORTALU

Jak chcą mieszkać Polacy? Dowiedz się, co mówią badania

Popyt na rynku mieszkaniowym stale rośnie, a mieszkania sprzedają się na etapie dziury w ziemi. Mimo to w samej Warszawie około 10 procent mieszkań nie znalazło nabywcy, mimo że są gotowe i czekają. Czy to wina mieszkań, czy może wygórowanych oczekiwań kupujących? Jak chcą mieszkać Polacy i jak może to wpłynąć na rynek w najbliższych latach?

Autor: housemarket.pl 20 września 2017 15:28

Firmy REAS i Obido postanowiły uruchomić największy w kraju program systematycznego badania preferencji nabywców mieszkań. Wyjątkowość tego przedsięwzięcia wynika nie tylko z niespotykanej dotąd liczby badanych osób (do dziś ponad 30 tys. kupujących), poziomu szczegółowości zbieranych informacji, ale także z wyjątkowej technologii, dzięki której badania te są realizowane.

O szczegółach przedsięwzięcia oraz zaskakujących wynikach będzie można się dowiedzieć podczas spotkania, które odbędzie się w dniu 27 września br. o godzinie 10:00 na 38 piętrze Warsaw Spire w Warszawie. 

W trakcie spotkania współzałożyciele Obido Paweł Gniadkowski i Marian Bruliński oraz przedstawiciele REAS: Kazimierz Kirejczyk i Katarzyna Kuniewicz oraz zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć na pytania:

Czy nabywcy mieszkań faktycznie kupują „to wymarzone M”? 

Ile razy w trakcie poszukiwań nabywca zmienia swoje preferencje i dlaczego? 

Czy sztuczna inteligencja wie lepiej od nas, jakie mieszkanie kupimy?

Co lepsze - analiza preferencji pojedynczego „Kowalskiego” czy statystyka w skali makro?

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych