PARTNER PORTALU

Jak deweloper podnosi komfort życia?

Przy sprzedaży nieruchomości ważna jest tzw. obsługa posprzedażowa. W ten sposób deweloper już nie tylko sprzedaje, ale przede wszystkim buduje wizerunek przy jednoczesnym polepszaniu komfortu naszego życia.

Autor: HouseMarket.pl 28 czerwca 2016 12:37

Duża konkurencja, a przez to duży wybór nieruchomości na rynku pierwotnym determinuje działania deweloperów sprzyjające klientom. Wiele z nich ma na celu wspierać klienta już po zakupie nieruchomości, a to z kolei umożliwia tworzenie lokalnej społeczności, wzmacnia pozycję marki i służy budowaniu długofalowych relacji.

– Wybierając nasze inwestycje w Dąbrówce, klienci po sfinalizowaniu transakcji mogą liczyć na wsparcie i dodatkowe korzyści – mówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea.

Deweloper oferuje pomoc w załatwianiu formalności, które czekają mieszkańca po zakupie domu, proponuje pomoc architekta, a co ważne, prowadzi punkt, gdzie przyjmowane są informacje o powstałych usterkach.

– Każde zgłoszenie jest przyjmowane oraz kierowane do właściwego podwykonawcy, który kontaktuje się z klientem i kontroluje przebieg sprawy. Priorytetem jest terminowość takich napraw – wyjaśnia Kamila Płóciniczak, specjalista z działu serwisu firmy Linea.

Punkt ten mieści się w Centrum Handlowym Aurora przy ulicy Platanowej 2 w Dąbrówce. Warto zaznaczyć, że deweloper nie tylko pomaga w ramach pięcioletniej gwarancji, usuwając ewentualne usterki, ale również służy radą w pozostałych sprawach dotyczących organizacji życia na osiedlach. A tego na osiedlach dewelopera Linea nie brakuje.

Dużą wagę przykłada się do wspólnych przestrzeń użytkowych przeznaczonych do wypoczynku i integracji mieszkańców. Dodatkowo deweloper organizuje szereg wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Opieka posprzedażowa na wysokim poziomie to korzyści nie tylko dla klienta. To także prawdziwy wizerunek firmy. Deweloper zyskuje lojalnych klientów, a ci z pewnością polecą dewelopera znajomym, którzy również szukają mieszkania. Wybierając nasze przyszłe miejsce zamieszkania koniecznie należy zwrócić na to uwagę.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych