PARTNER PORTALU

Jak odzyskać sypialnię: nowy film z serii Bohater Domu

Dwójka młodych ludzi Marta i Adam oraz ich dwie małe, urocze córeczki stanęli przed pozornie trudnym wyzwaniem. Rodzice pragnęli odzyskać dla siebie sypialnię – noc w noc okupowaną przez dziewczynki i ich pluszaki. Córeczki nie chciały o tym słyszeć. Pewnego dnia rodzice uznali, że nadeszła pora by zakończyć wędrówki córek do małżeńskiej sypialni.

Autor: housemarket.pl 16 sierpnia 2017 14:51

Tak zaczyna się nowy film z serii Bohater Domu. Kolejna historia z życia wzięta, która pokazuje prawdziwe problemy i sposoby ich rozwiązania. Inspiruje do podejmowania odważnych wyzwań i realizacji marzeń. Wszystkie filmy z serii Bohater Domu zachęcają do zmian, tak aby dom stał się wygodny, ładny i funkcjonalny dla wszystkich domowników.

Emisja nowego filmu od 19 sierpnia 2017 w telewizji i internecie.

- Postanowiliśmy zaangażować dziewczynki do pomocy i spełnić ich marzenia o własnym pokoju jak z bajki  -wspomina Marta – i to był strzał w dziesiątkę. Rodzice wymyśli koncepcję aranżacji pokoju. Córki dzielnie im pomagały. Mama moderowała pomysły dziewczynek, a tata własnoręcznie zrealizował cały projekt; poczynając od budowy mebli po malowanie. I tak niewielki pokoik zamienił się w bajkową przestrzeń, całą w ulubionym różowym kolorze, pełną dziewczęcych dekoracji i ozdób, a przy tym praktyczną i funkcjonalną. Z domkiem do spania zamiast łóżka, sprytnymi schowkami i nieodzownym domkiem dla lalek. Nie zabrakło nawet huśtawki. Wszystko na 13 mkw. Dziewczynki nie mogły doczekać się przeprowadzki i bez żalu opuściły sypialnię rodziców.

Leroy Merlin docenił sprytne rozwiązanie domowego problemu i zaprosił Martę i Adama do współpracy. Tak powstała nowa historia z cyklu Bohater Domu. „ Kreatywne i pomysłowe rozwiązanie problemu". 

- W kampanii Bohater Domu o ddajemy głos naszym klientom, podpatrujemy ich pomysły , staramy się je propagować. Zachęcamy w ten sposób do podejmowania wyzwań i przede wszystkim realizacji marzeń – wyjaśnia Anna Paszt, dyrektor marketingu Leroy Merlin Polska . 

W trakcie produkcji powstały dwie wersje filmu przeznaczone do emisji telewizyjnej oraz wersja przeznaczona do emisji w Internecie – dostępna na oficjalnym kanale Leroy Merlin Polska na YouTube oraz na Facebook’u.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych