PARTNER PORTALU

Jak szybko odświeżyć kolor naszych wnętrz?

Profesjonaliści z branży budowlanej bardzo cenią sobie w farbach wysoką siłę krycia. Im jest silniejsza, tym mniejszy nakład pracy trzeba włożyć w pomalowanie podłoża.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2017 11:41

Sigma Coatings prezentuje nowy produkt z serii nowości 2017. Sigma Brandicolor to silnie kryjąca, profesjonalna farba akrylowa do ścian i sufitów, dostępna w ponad 6 tys. kolorów. Jej formuła zapewnia komfortową i szybką aplikację, a pomalowana powierzchnia jest odporna na wielokrotne szorowanie, dzięki czemu malowanie ścian i sufitów staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wygodne użytkowanie

Od marca w sprzedaży dostępna jest nowa farba dyspersyjna Sigma Brandicolor. Produkt charakteryzuje się najwyższą siłą krycia, oznaczoną pierwszą klasą. Dzięki formule pozbawionej lotnych składników aktywnych, przyciągających kurz z powietrza, powierzchnia może pozostać czysta przez dłuższy czas. Co więcej, mikroporowata powłoka zapewnia doskonałą paroprzepuszczalność – „oddychalność” ścian i sufitów.

Ponad 6 tys. kolorów dostępne jest w komputerowym systemie kolorowania Color Pro. Farba gwarantuje uzyskanie matowego wykończenia. Produkt można aplikować przy użyciu pędzla, wałka lub natrysku.

W kryciu tkwi siła

Zawodowi wykonawcy w wyborze materiałów wykończeniowych sugerują się przede wszystkim właściwościami, które mają zagwarantować ułatwienie prac.

– Profesjonaliści z branży budowlanej bardzo cenią sobie w farbach wysoką siłę krycia. Im jest silniejsza, tym mniejszy nakład pracy trzeba włożyć w pomalowanie podłoża. Co ważne, ewentualne poprawki można nanieść metodą „mokre na mokre”, co jeszcze bardziej ułatwia i przyspiesza wykańczanie ścian – podsumowuje Piotr Nowacki, brand manager marki Sigma Coatings.

Istotne też bezpieczeństwo

Emission Lösemittel Frei (E.L.F.) to symbol zapewniający, że formuła farby została opracowana w trosce o środowisko i bezpieczeństwo ludzi. Takie postępowanie pomaga ograniczać występowanie szkodliwych substancji w powietrzu. Produkty z tym znakiem nie zawierają rozpuszczalników oraz plastyfikatorów, co pozwala zoptymalizować higienę w pomieszczeniach. Charakteryzują się też słabszym zapachem oraz niską emisją lotnych związków organicznych (LZO).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych