PARTNER PORTALU

Jutro urodziny Invest Komfort. Spółka obchodzi 22 rocznicę działalności

40 inwestycji, 5379 mieszkań i 308 lokali użytkowych to bilans z jakim trójmiejski deweloper Invest Komfort wchodzi w 23 rok swojej działalności. 15 września br. spółka obchodzi 22 urodziny.

Autor: housemarket.pl 14 września 2017 15:44

Trudno dziś wyobrazić sobie pejzaż Trójmiasta bez gdyńskiego Sea Towers, sopockiego Aquariusa czy gdańskiego Brabanku. Invest Komfort zaznacza swoją obecność tam, gdzie tworzy się nowa tkanka miast. Spółka buduje z pasją, pomysłem i odwagą. Jej ambicją jest uczestnictwo w zmianach, jakie od lat dzieją się w Gdyni, Gdańsku i Sopocie, powodując, że Trójmiasto pięknieje i nie ma kompleksów wobec miast Europy. Dwa lata temu, podczas uroczystości 20-lecia Invest Komfortu, prezes spółki Mieczysław Ciomek nazwał to tworzeniem budynków rozpoznawalnych i wpisujących się w najlepsze karty miejskich zmian.

Najwyższy wieżowiec Gdyni stał się punktem odniesienia dla Waterfront - nowoczesnego centrum spotkań, biznesu, kultury i rozrywki, które zajmie powierzchnię 100 tysięcy metrów kwadratowych w najmodniejszej gdyńskiej lokalizacji obok Skweru Kościuszki z imponującym widokiem na morze i kolejne inwestycje na terenach Dalmoru. Z kolei Brabank w Gdańsku towarzyszy jednemu z najodważnieszych projektów architektonicznych w Polsce, bryle Muzeum II Wojny Światowej. Obydwie realizacje nie tylko wpisały się w program rewitalizacji zaniedbanych przez dziesięciolecia atrakcyjnych przestrzeni miejskich, ale uczyniły z nich miejsca będące powodem do dumy dla mieszkańców Trójmiasta.

Invest Komfort ciekawie uzupełnia przestrzeń miejską. Tak powstał nie tylko słynny Sea Towers, ale również gdyński Altus czy Silver Hause. Jak wynika ze strategii spółki poza realizacjami w najbardziej atrakcyjnych miejscach aglomeracji – od strony lub blisko morza, deweloper chętnie zaznacza swoją obecność przy głównych ciągach komunikacyjnych oraz w centralnych dzielnicach miast. Wzbogaca je nie tylko bryłami budynków, ale również elementami małej architektury, współpracując z autorami rzeźb, malarzami i artystami krajobrazu dbającymi o unikalne kompozycje zieleni. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych