PARTNER PORTALU

Kalejdoskop kolorów na 2017 rok

„Kalejdoskop kolorów” to ponad 60 stron inspiracji. Znaleźć w nim można m.in. gotowe stylizacje: kuchni, salonu, sypialni i wielu innych pomieszczeń.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 15:54

Marka Dekoral publikuje kartę kolorów na 2017 rok. W albumie zaprezentowane zostały produkty z oferty producenta: Dekoral, Dekoral Clean&Color, Dekoral Łazienka&Kuchnia oraz diamentowa kolekcja pigmentów dekoracyjnych. Poradnik to praktyczne narzędzie dla każdego, kto planuje nie tylko przeprowadzić gruntowny remont, lecz także odświeżyć wystrój mieszkania.

„Kalejdoskop kolorów” – nowy katalog od marki Dekoral – to ponad 60 stron inspiracji. Znaleźć w nim można prezentację dostępnych w ofercie produktów, jak również gotowe stylizacje: kuchni, salonu, sypialni i wielu innych pomieszczeń. Aranżacje wzbogacono o praktyczne porady projektanta wnętrz, które pomogą urządzić mieszkanie zgodnie z obowiązującymi trendami.

– Nowy katalog został podzielony na produkty dostępne w ofercie marki Dekoral. Każdą kartę wzbogacono o dokładny opis artykułu wraz z jego parametrami technicznymi, co jest kluczowe przy wyborze odpowiedniej farby. Oprócz prezentacji dostępnych wyrobów, znaleźć w nim można informacje o dodatkowych usługach, takich jak: Wizualizer 2.0 czy IPlaner, które pomogą klientowi zaplanować cały proces malowania – od wyboru koloru i ilości farby, po dobór odpowiednich narzędzi – tłumaczy Aldona Słapa-Nowacka, Brand Manager marki Dekoral.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych