PARTNER PORTALU

Kto pierwszy, ten lepszy. Wawel Service z nową ofertą sprzedażową

Sprzedaż mieszkań w ramach II etapu "Piasta Park" ruszyła. Inwestycja kierowana jest do osób, które szukają alternatywy w centrum Krakowa. Okoliczna zieleń z elementami rekreacji, bogato rozwinięta infrastruktura osiedla oraz dogodna komunikacja miejska to główne zalety realizacji.


Autor: HouseMarket.pl 27 września 2017 15:05

- To będzie hit tej jesieni w ofercie Wawel Service. Ceny komfortowych mieszkań zaczynają się już od 3999 zł za mkw. – mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży Wawel Service.

Inwestycja jest zlokalizowana u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici na krakowskich Mistrzejowicach. Projekt zakłada realizację zespołu budynków dopasowanych formą architektoniczną do najbliższego otoczenia. W ramach II etapu inwestycji powstaną budynki B1 i B2, a także infrastruktura techniczna i komunikacyjna. Zgodnie z założeniami projektowymi fasada budynku B1 wyróżnia się pasami okien o ciemnoszarym kolorze, przeplatanymi białymi pasami między kondygnacjami. Elewacja budynku B2 natomiast ma charakter wertykalny z przesunięciami motywów co trzy kondygnacje. Wewnętrzny, pełen zieleni ozdobnej dziedziniec będzie stanowił okazałą strefę wypoczynku dla przyszłych mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych