PARTNER PORTALU

Kupno nowego domu. Jaki powinien on być?

Szukając wymarzonego domu, każdy z klientów na rynku nieruchomości kieruje się swoimi kryteriami. Czego oczekujemy i co powinien posiadać nowy dom, by stać się pożądanym obiektem kupna?

Autor: housemarket.pl 28 sierpnia 2017 13:58

Duży i zielony ogród, poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa - to cechy które bez wątpienia podwyższają atrakcyjność inwestycji. Dotychczas w stolicy Wielkopolski nie było wielu propozycji dla osób, które marzą o nowym domu z dużym ogrodem, ale w niemal ścisłym centrum. A przecież dzięki takiej lokalizacji przyszli mieszkańcy w kilka chwil dotrą do najpopularniejszych miejsc w Poznaniu, ale na co dzień będą też mieć dostęp przyrody.

Taki projekt, odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, proponuje deweloper Norsk Development. Przy Parku Sołackim w Poznaniu przygotowuje inwestycję, w ramach której finalnie powstaną cztery ville. Każdy dwupoziomowy dom o powierzchni 108,3 mkw. został przygotowany tak, że na parterze będą: kuchnia, obszerny salon z jadalnią oraz toaleta z osobną pralnią. Piętro tworzą trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze.

– Dla przyszłych mieszkańców ważna jest możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, w której będą żyć. Zapewnia to nowy dom, w którym planujemy wszystko od nowa. Ponadto to gwarancja braku jakichkolwiek problemów z modernizacją, ale też najwyższy stopień bezpieczeństwa – mówi Karol Fekner, współwłaściciel Norsk Development.

Jak zaznacza inwestor przyszli mieszkańcy dużą wagę przywiązują do bezpośredniego otoczenia inwestycji, gwarantującego bezpieczeństwo.

- Wszystkie domy w Nowym Sołaczu znajdują się na zamkniętym osiedlu z wygodnymi drogami wewnętrznymi, parkingiem, domofonem z kamerą i nowoczesnym systemem oświetlenia. Stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale i piękno oraz design – zaznacza Karol Fekner.

Każdy z domów w ramach inwestycji Nowy Sołacz zostanie przygotowany na dużej, zielonej działce. Zarówno bliższe, jak i dalsze otoczenie zapewnia kontakt z przyrodą. Oprócz kilkudziesięciu drzew, które rosną na terenie osiedla, inwestor zadbał o dosadzenie ponad 30 kolejnych. Tuż obok znajduje się duży Park Sołacki, a niedaleko również Jezioro Rusałka. Można też szybko dotrzeć na Stary Rynek, czy sprawnie wyjechać za miasto. 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych