PARTNER PORTALU

Maja Popielarska w nowym filmie z serii Bohater Domu

Wystartowała emisja spotu reklamowego pod tytułem Mój ogród, moje miejsce. Bohaterami nowego epizodu z serii Bohater Domu zostali Maja Popielarska, dziennikarka i autorka książek, ekspertka w dziedzinie urządzania ogrodów i uprawy roślin, a przede wszystkim wielbicielka sztuki ogrodniczej oraz jej ukochany ogród.


Autor: housemarket.pl 03 kwietnia 2018 11:00

Film opowiada prawdziwą historię, która dowodzi, że warto realizować swoje marzenia i odważnie podejmować ambitne wyzwania. Wszystkie filmy z serii Bohater Domu niosą pozytywne przesłanie. Zachęcają nas do zmian w swoim najbliższym otoczeniu, aby żyło się lepiej i piękniej, podpowiadają gdzie szukać inspiracji. Namawiają do korzystania z dobrych doświadczeń i porad ekspertów.

- Kiedy po raz pierwszy weszłam do tego ogrodu zobaczyłam stare drzewa, krzewy i dużo kwiatów. Ujął mnie swoją dojrzałością. Wyglądał inaczej niż teraz, ale rósł w nim piękny modrzew, jabłoń, stare cisy. Był kolorowy i trochę tajemniczy. Mój ogród przeszedł sporo zmian. Usunęłam kilka krzewów. Dodałam więcej roślin kwitnących. Nie jest duży, ale zaplanowany w taki sposób, aby zawsze coś się w nim działo. Jedne rośliny przekwitają, inne pysznią się kwiatami, na kolejn e kwiaty czekam. Odwiedzają mnie owady, ptaki, jeże. A ja z zachwytem obserwuj ę jak ogród się zmienia z każdą pora dnia, porą roku - opowiada Maja Popielarska 

Ogród Mai Popielarskiej jest otoczony wiekowymi drzewami. Pełno w nim kwitnących krzewów i kwiatów. Jest piękny o każdej porze roku. Inaczej wygląda o poranku, a inaczej o zmierzchu. Maja wykorzystała w jego planowaniu swoją wiedzę, którą gromadziła przez lata. Największym wyzwaniem było, aby różnorodność szła w parze z łatwością jego utrzymania. Teraz ogród tętni życiem o każdej porze roku i dnia. Przylatują ptaki, pszczoły i motyle. W oczku wodnym kąpią się żaby. Na trawniku rośnie koniczyna, która przyciąga owady. Obcowanie z ogrodem daje jego właścicielce kojące chwile wytchnienia po intensywnym dniu pracy.

Znajomi Mai Popielarskiej powtarzają, że jej ogród to miejsce pełne magii i dobrej energii. Aż chce się w nim przebywać i odpoczywać w gronie przyjaciół. To taki dodatkowy, bardzo ważny pokój w domu. Czasami miejsce ciężkiej, ale przyjemnej pracy, za którą ogród odwdzięcza się podwójnie. Innym razem to salon tętniący życiem – zawsze otwarty dla rodziny i znajomych.

- Historie Bohaterów Domu pisze samo życie . U cz ą nas, inspiruj ą i dodaj ą odwagi do realizacji swoich marzeń. Takie jest także przesłanie naszej najnowszej kampanii . Ma ja Popielarska jest ekspertem , ale również, a może przede wszystkim kocha ogrody. Jej własny ogród jest najlepszym przykładem, czym może się stać jeśli tylko o niego zadbamy - komentuje Joanna Próchnicka, dyrektor komunikacji Leroy Merlin. 

W trakcie produkcji powstały trzy wersje filmu przeznaczone do emisji telewizyjnej oraz długa wersja przeznaczona do emisji w Internecie – dostępna na oficjalnym kanale Leroy Merlin Polska na YouTube oraz na Facebook’u. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych