PARTNER PORTALU

Małe mieszkania wciąż popularne

Na rynku nadal dominować będą mieszkania 1- i 2-pokojowe. I to zarówno w segmencie popularnym, jak i w przypadku mieszkań o podwyższonym standardzie - uważa Andrzej Gutowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Autor: HouseMarket.pl 24 sierpnia 2015 08:48

- Jest raczej mała szansa, by mieszkania 3- i 4-pokojowe zdominowały rynek mieszkaniowy, czy wpłynęły na zachowania kupujących - uważa Andrzej Gutowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Ronson Development. - Wygląda na to, że przez najbliższe kilkanaście miesięcy struktura produkcji i sprzedaży mieszkań pozostanie bez zmian.

Zdaniem przedstawiciela firmy Ronson na rynku nadal dominować będą mieszkania 1- i 2-pokojowe bez względu na cenę lokalu i standard inwestycji.

- Zachowania konsumentów są zbliżone zarówno w segmencie popularnym, jak i w przypadku mieszkań o podwyższonym standardzie - mówi Andrzej Gutowski. - Dotyczy to zarówno klientów, którzy idą do banku po finansowanie pierwszego mieszkania, jak i inwestorów, którzy traktują mieszkanie jako produkt inwestycyjny. W obu przypadkach zachowania klientów są bardzo zbieżne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych