PARTNER PORTALU

Marzysz o remoncie? Wygraj wnętrze marzeń z FF Architekci

Z początkiem roku wielu z nas myśli o odkładanym - często przez lata - remoncie mieszkania. Problem w tym, że do realizacji tego postanowienia często brakuje koncepcji, czasu do jej opracowania, a przede wszystkim - budżetu. Jedna z pracowni architektonicznych ogłosiła właśnie konkurs, w którym do wygrania jest projekt domowych wnętrz.

Autor: housemarket.pl 09 stycznia 2018 10:22

Odkładane przez lata plany remontowe można teraz zrealizować w perspektywie kilku najbliższych miesięcy. Wystarczy wziąć udział w konkursie pt. Wnętrze twoich marzeń, organizowanym przez pracownię FAAR architekci. W zabawie, przeprowadzanej za pośrednictwem portalu Facebook, może uczestniczyć każda osoba pełnoletnia, która marzy o metamorfozie wnętrz swojego mieszkania bądź domu.

Jak zgłosić swój udział?

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wysłać do organizatora wiadomość prywatną za pośrednictwem konta na Facebooku, składającą się z argumentacji - dlaczego uczestnik konkursu marzy o zmianie swoich domowych wnętrz? Wiadomość powinna zawierać także co najmniej trzy zdjęcia prezentujące obecne wnętrza mieszkania/domu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Uczestnik może wysłać tylko i wyłącznie jedno zgłoszenie. Organizator na prace konkursowe będzie czekał do końca dnia 31 stycznia 2018 roku.

Proces wyboru zwycięzcy

5 lutego - specjalnie powołane jury, wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne zgłoszenie. Ocenie jury podlegać będzie opis przyczyny planowanej metamorfozy domowych wnętrz oraz załączone do zgłoszenia konkursowego zdjęcia. Im ciekawsza będzie wiadomość wysłana za pośrednictwem konta na Facebooku - zarówno w warstwie tekstowej jak i zdjęciowej - tym większe szanse na zwycięstwo w konkursie.

Nagroda w zabawie

Warto zatem wysilić się i popracować kreatywnie nad swoim zgłoszeniem, aby otrzymać wartą uwagi nagrodę. Organizator konkursu gwarantuje zwycięzcy bezpłatne opracowanie projektu wnętrz mieszkania bądź domu w zakresie: inwentaryzacji wnętrz, dwóch koncepcji funkcjonalnych, projektu funkcjonalnego 2D, wyboru materiałów, a także 3-4 wizualizacji wnętrz. Projekt dla zwycięzcy opracowany zostanie do 2 miesięcy od momentu ogłoszenia wyników konkursu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych