PARTNER PORTALU

Mieszkańcy wybierają przemyślane projekty

Przyszli mieszkańcy, wybierając wymarzony dom, zwracają uwagę na najważniejsze aspekty, czyli cenę, metraż, lokalizację inwestycji. Co ważne, klienci coraz częściej sprawdzają, jak zaprojektowane jest osiedle, ile będą mieć przestrzeni dla całej rodziny i czy mogą liczyć na prywatność.

Autor: HouseMarket.pl 14 lutego 2017 13:28

Dom kojarzy się ze swobodą, przestronnym, zielonym ogrodem i spokojną okolicą. Efekt migracji na tereny w pobliżu dużych miast to już ogólnopolski trend, widoczny także w powiecie poznańskim. W mniejszej miejscowości, blisko przyrody, łatwo o regenerację sił. Z drugiej strony, nadal można być związanym z Poznaniem. Dojazd do stolicy Wielkopolski jest dogodny. Warto zaznaczyć, że lokalizacja to nie jedyny czynnik decydujący o zakupie.

Przychodząc do biura sprzedaży dewelopera, klienci pytają o kwestie podstawowe, jaki metraż, cena, możliwość skorzystania z programu MdM. Z drugiej strony sprawdzają też układ domów na osiedlu. W tym kontekście Zielone Rabowice, inwestycja 30 domów w zabudowie bliźniaczej blisko Swarzędza, to przemyślany projekt. Domy zostaną przygotowane wzdłuż ulicy Bliskiej i Kuźniczej w Rabowicach oraz dwóch dróg wewnętrznych.

To ułatwi dojazd do posesji i zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca dla aut. Inwestor, Greenbud Development przygotował działki o różnym metrażu, aż do 457 mkw. – Deweloper, który dba o komfort przyszłych mieszkańców, zyskuje. Dlatego przygotowaliśmy autorski pomysł układu domów w ramach osiedla. Dostrzegamy, że zainteresowanie inwestycją Zielone Rabowice jest spore. 21 lokali zostało sprzedanych bądź zarezerwowanych – mówi Marcin Brygier, prezes zarządu Greenbud Development.

Dużą swobodę gwarantuje także zabudowa bliźniacza. To interesujący kompromis między domem wolnostojącym a szeregowym. Z sąsiadami dzielimy tylko jedną ścianę, co oznacza prywatność. Z drugiej strony, chętnie też się integrujemy. Każdy bliźniak na Zielonych Rabowicach będzie miał powierzchnię 75 mkw. Istnieje także możliwość adaptacji poddasza. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji na parterze pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Z kolei na piętrze zostaną przygotowane trzy pokoje oraz łazienka.

– Zielone Rabowice to przestrzeń, w której rodzina z dziećmi będzie czuć się bardzo dobrze. Gwarantuje to nie tylko projekt osiedla, ale także piękne otoczenie przyrody – zauważa Marcin Brygier. Jezioro Swarzędzkie, czy Dolina Cybiny to miejsca, do których można szybko dotrzeć. W ramach całej inwestycji pozostało tylko dziewięć lokali, wszystkie dostępne w ramach programu MdM, w cenie od 279 tys. zł brutto. Pierwszy etap, liczący 12 domów, będzie gotowy w trzecim kwartale 2017 r.

Osiedle Zielone Rabowice to nie jedyny projekt Greenbud Development. Wcześniej deweloper zrealizował inwestycje w Gortatowie, Siekierkach Wielkich i Paczkowie oddalonych kilka kilometrów od wielkopolskiego Swarzędza. W tych miejscowościach zostało przygotowanych łącznie 26 lokali mieszkalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych