PARTNER PORTALU

Mieszkania z własnym kawałkiem nieba

Na rynku nieruchomości w Poznaniu pojawił się nowy deweloper - S39. Specjalizuje się w adaptacji strychów na mieszkania. Firma projektuje lokale tak, aby było w nich dużo światła i własny fragment nieba.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2016 13:43

Obecnie S39 realizuje adaptację strychu na cztery mieszkania przy ul. Słowackiego 25 na Jeżycach oraz mieszkanie pod klucz przy ul. Słowackiego 39. Misją firmy S39 jest dawanie drugiego życia przestrzeniom zapomnianym, których stan na pierwszy rzut oka może wydawać się niemożliwy do zagospodarowania.

W szczególności chodzi o adaptację poddaszy na cele mieszkaniowe i sprzedaż. Obecnie jest realizowany projekt S25 - inwestycja obejmuje cztery niezależne mieszkania na poddaszu o powierzchniach od 41 do 54 mkw., w kamienicy z 1919 roku przy ul. Słowackiego 25 na poznańskich Jeżycach.

Są to architektoniczne projekty z niebanalnym wzornictwem oraz konsekwentnym zagospodarowaniem przestrzeni. Wyróżniają się oryginalnymi rozwiązaniami budowlanymi takimi jak oszklone balkony i ściany z oryginalnej kamienicznej cegły.

Zespół S39 na swoim koncie ma już kilka zrealizowanych projektów w stolicy wielkopolski. Jednym z nich jest poddasze o powierzchni użytkowej 78,20 mkw. w wersji pod klucz, z pełnym wyposażeniem przy ul. Słowackiego 39, które już czeka na swojego nowego właściciela. W tej ofercie również nie zabrakło nietypowej architektury loftowej. Mieszkanie posiada okno wyłazowe na dach, a wnętrza zdobią odnowione ceglane kominy. Uroku dodają również odrestaurowane kamieniczne drzwi.

Lokale na poddaszu S25 przeznaczone są dla miłośników miejskiej przestrzeni. W okolicy znajduje się plac Asnyka, targ Jeżycki, Międzynarodowe Targi Poznańskie czy Dworzec Główny. Każde z mieszkań jest zaprojektowane tak, aby było w nim dużo światła, jednocześnie dając fragment nieba, na stałe obecny w mieszkaniu.

- Strych to mieszkanie z duszą, które jest jedyne w swoim rodzaju – dodaje Iga Sawicka, architekt firmy S39. Podczas procesu budowlanego także potrafi dostarczyć wiele niespodzianek, ale wierzymy, że nasze doświadczenie w projektowaniu i koordynacji prac budowlano – remontowych sprosta każdej napotkanej trudności - komentuje Iga Sawicka.

S39 zapewnia wysoki komfort zakupu nieruchomości na poddaszu. Firma obsługuje formalności związane z pozyskaniem lokalu i zmianą sposobu jego użytkowania. Obejmuje także nadzór prac budowlano – remontowych oraz znalezienie właściwych wykonawców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych