PARTNER PORTALU

Mzuri zajmie się wynajmem apartamentów Złotej 44

Mzuri jest wyłącznym partnerem Złotej 44 w zakresie kompleksowego zarządzania apartamentem w imieniu klienta.

Autor: Housemarket.pl 03 listopada 2015 13:02

Złota 44, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy apartamentowiec i jednocześnie najwyższy wyłącznie mieszkalny wieżowiec w Unii Europejskiej będzie obsługiwany przez Mzuri - firmę zarządzającą długoterminowym najmem mieszkań.

Jako wyłączny partner Złotej 44, Mzuri będzie odpowiadać za zapewnienie kompleksowej obsługi najmu apartamentów inwestorom, którzy kupią mieszkania w tym luksusowym  apartamentowcu.

- Zdecydowaliśmy się rekomendować klientom, którzy kupują apartamenty w celach inwestycyjnych, by powierzyli je Mzuri - mówi Alicja Kościesza, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Złotej 44. - To często osoby na stałe mieszkające poza Warszawą lub za granicą i oczekujące najwyższej jakości obsługi, dlatego jesteśmy przekonani, że tak renomowana firma jak Mzuri spełni ich oczekiwania - dodaje Alicja Kościesza.

Mzuri zarządza ok. 1400 mieszkaniami, apartamentami, domami i lokalami użytkowymi w ponad 20 miastach Polski.

- Jesteśmy dumni i podekscytowani perspektywą współpracy ze Złotą 44 - komentuje Artur Bartnicki, prezes zarządu Mzuri. - Cieszymy się, że tak wymagający partner dostrzegł nasze wysiłki i jakość oferowanej usługi kompleksowego zarządzania najmem - dodaje Bartnicki.

Artur Kaźmierczak, członek rady nadzorczej Mzuri uzupełnia: - Współpraca ze Złotą przyspieszy rozwój naszej usługi Mzuri Premium, kierowanej do właściecieli ekskluzywnych nieruchomości, co przełoży się na umocnienie naszej pozycji rynkowej. Cieszę się także, że będziemy mogli zaoferować naszym Klientom tak prestiżową inwestycję jak Złota 44.

Złota 44 to 52-piętrowy (192 m wysokości) budynek apartamentowy, zaprojektowany przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia, Daniela Libeskinda. Wieżowiec oferuje 287 kompleksowo wykończonych, ekskluzywnych apartamentów w standardzie 5* hotelu. Ósme piętro Złotej 44 w całości zostanie przeznaczone na przestrzeń rekreacyjną. Na powierzchni 1,4 tys. mkw. mieszkańcy i ich goście będą mieli do dyspozycji niedostępne dotąd w Polsce usługi i udogodnienia na najwyższym światowym poziomie. Wśród nich znajdą się m.in. 25 m basen – największy basen w Polsce dostępny w budynku apartamentowym, w pełni wyposażona siłownia, gabinety masażu oraz sauna fińska i parowa. Ofertę dopełnia przestronny taras z jacuzzi i leżakami. Do wyłącznego użytku rezydentów i ich gości zaprojektowano także  prywatne kino z symulatorem do gry w golfa, piwniczkę do przechowywania win, salon rezydentów i pokój zabaw dla dzieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych