PARTNER PORTALU

Na Politechnice Warszawskiej ruszyła kolejna edycja podyplomowych studiów akredytowanych przez RICS

Na Politechnice Warszawskiej ruszyła XII edycja podyplomowych studiów zarządzanie w budownictwie akredytowanych przez Royal Institution of Chartered Surveyors. Aktualnie trwa również elektroniczna rekrutacja na rok 2019.

Autor: housemarket.pl 10 maja 2018 12:57

Studia podyplomowe zarządzanie w budownictwie organizowane są przez Zespół Inżynierii Produkcji i Zarządzania w Budownictwie na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Studia uzupełniają wiedzę techniczną inżynierów budownictwa o kwalifikacje niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej na rynku inwestycyjno-budowlanym.

Adresatami studiów są absolwenci studiów kierunku budownictwo, oraz pokrewnych: architektura, transport, inżynieria środowiska, a także kierunków ekonomicznych, finansowych i prawnych.

Zakres tematyczny studiów obejmuje zagadnienia z obszaru zarządzania przedsiębiorstwem budowlanym, w tym m. in.: prawo gospodarcze w działalności inwestycyjno-budowlanej; podstawy ekonomii, podstawy organizacji i zarządzania i marketing w budownictwie; zarządzanie potencjałem ludzkim; zarządzanie finansami w działalności gospodarczej budownictwa i zarządzanie ryzykiem w projektach inwestycyjnych; przetargi na usługi budowlane; negocjowanie i zawieranie umów; przygotowanie procesów realizacji budowy; sterowanie przebiegiem realizacji budowy czy bezpieczeństwo pracy w budownictwie.

Wykłady i ćwiczenia zajmują 192 godziny zajęć bezpośrednio z wykładowcami, którymi są doświadczeni praktycy danej tematyki, pracujący w szeroko pojętym przemyśle budowlanym.

Absolwenci studiów oprócz nowej wiedzy uzyskają: dyplom ukończenia Studiów Podyplomowych Politechniki Warszawskiej (na warunkach podanych w regulaminie) oraz zaświadczenie ukończenia studiów wydawane przez polską organizację akredytującą – Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa (PSMB).

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych