PARTNER PORTALU

Nadchodzi nowa era w sprzedaży mieszkań

Jak wejść do mieszkania jeszcze przed jego wybudowaniem? To możliwe za sprawą aplikacji, o której specjalnie dla HouseMarket.pl opowiada Andrzej J. Horoch, prezes Grupy Workroom.

Autor: housemarket.pl 09 maja 2016 08:46

Zwykle kupujący mieszkanie podejmuje decyzję na podstawie kilku szkiców, planów i ewentualnie obejrzeniu miejsca, gdzie deweloper realizował swoją inwestycję. To co oferuje nasza firma to wejście w wirtualny świat pokazujący, jaki będziemy mieć widok przez okno i jak możemy poruszać się po mieszkaniu – mówi Andrzej J. Horoch, prezes Grupy Workroom.

Jeśli deweloper oferuje kilka wariantów wykończenia, można od razu je zobaczyć i porównać. - Otrzymujemy informację, jaką cenę ma dany standard. Można od razu przetestować jedno lub inne wykończenie. Wybierając kolor wykładziny, ścian czy podłogi w trybie rzeczywistym widzimy licznik pokazujący ceny wybranego wariantu - dodaje Horoch.

W ten sposób deweloper wie, co ma wpisać do umowy, a odbiorca na co się decyduje i za ile. Jednym  z pierwszych deweloperów korzystających z rozwiązań Grupy Workroom była firma Atlas Estate.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych