PARTNER PORTALU

Nie tylko upusty. Jak deweloperzy kuszą klientów?

W Warszawie eksperci mówią o wysypie inwestycji mieszkaniowych. Jakie promocje szykują deweloperzy, by przyciągnąć klientów?

Autor: Housemarket.pl 15 października 2015 15:53

- Jednym z najbardziej powszechnych mechanizmów jest oferowanie stosownych upustów względem wyjściowych cen ofertowych. Na tego typu rozwiązanie klienci mogą liczyć także w przypadku naszych warszawskich inwestycji Miasto Wola i Stacja Kazimierz - mówi Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński Grupa Holdingowa. - Ostateczna wartość upustu jest uzależniona od wielu czynników, m.in.: metrażu i rozkładu oraz usytuowania mieszkania w inwestycji. Prócz upustów, okresowo dostępne są również inne zachęty, takie jak np. miejsce garażowe w cenie lokalu, których dostępność uzależniona jest od fazy sprzedaży inwestycji. Klienci mogą uzyskać je w drodze indywidualnych negocjacji - dodaje Jankowski.

Marcin Liberski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Atlas Estates mówi o aktualnej ofercie specjalnej, którą deweloper oferuje nabywcom mieszkań w budynku ConceptHouse Mokotów, położonym w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz kompleksu biurowego Mokotów Business Park. - W ramach promocji „Ostateczna wyprzedaż” obniżyliśmy ceny ostatnich mieszkań dostępnych w tej lokalizacji o kilka-kilkanaście procent, dzięki czemu ceny zaczynają się od 6750 zł za m kw. Szczególnie atrakcyjna jest propozycja zakupu trzypokojowego mieszkania, które zaaranżowane we współpracy z architektem wnętrz jest w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD - mówi Liberski.

Natomiast w inwestycjach firmy Polnord, mimo, że obecne ceny mieszkań kształtują się na bardzo atrakcyjnym poziomie, klienci zawsze mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Zapewnia o tym Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord: - Kupując lokal w naszym nowym wilanowskim osiedlu Brzozowy Zakątek w Warszawie można zaoszczędzić nawet 22 tys. zł. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m kw. z ogródkiem to koszt zaledwie 439 tys. zł. W olsztyńskim Tęczowym Lesie klienci mają szansę nabyć dwupokojowe mieszkania w MdM w cenie od 169 tys. zł. Mieszkania gotowe do odbioru w osiedlu 2 Potoki w Gdańsku są natomiast objęte gwarancją najniższej ceny - mówi.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych