PARTNER PORTALU

Nowoczesne osiedla popularne wśród młodych inwestorów

Design i nowoczesność, modna dzielnica, ale także jakość wykończenia oraz lokalna infrastruktura - to najważniejsze kryteria, które biorą pod uwagę młodzi ludzie poszukujący mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 19 czerwca 2015 11:26

Dziś w cenie są nowoczesne pod względem designu budynki w modnych dzielnicach. Młode osoby często zwracają uwagę na jakość wykonania części wspólnych, sprawdzają liczbę i funkcjonalność wind. Ważnym czynnikiem jest również monitoring na osiedlu, który zapewnia bezpieczeństwo.

Zauważalnym trendem jest też nabywanie mieszkań od deweloperów oferujących wykończenie. Kupując nowe mieszkanie, młodzi ludzie nie zawsze mają czas na szukanie zaufanych firm, które wykończą profesjonalnie i na lata. Szacuje się, że koszt wykończenia to około 1 tys. zł/mkw. Nie jest to mała kwota, warto więc wybrać sprawdzone marki oraz produkty, za którymi stoi jakość. Gospodarni młodzi ludzie wiedzą jednak, że można szukać ofert, które obniżają te koszty.

– Do Red Parku trafia coraz więcej młodych ludzi, którzy chcą wygody, a my, za rozsądną cenę, możemy im ją zaoferować. Kilka dni temu rozpoczęliśmy promocję, która ma na celu obniżenie kosztów wykończenia dla naszych klientów – mówi Roma Peczyńska, marketing manager RED-Real Estate Development, który na poznańskim Dębcu buduje nowoczesne osiedle.Wygodną opcją jest również system Fibaro, który umożliwia zdalne sterowanie mieszkaniem z każdego miejsca na świecie. Takie nowinki techniczne są wysoko cenione szczególnie przez młode osoby.

Równie ważnym czynnikiem przy zakupie mieszkania jest wygodna lokalizacja. Tak naprawdę istotna jest tutaj bliskość sklepów, także tych ze zdrową żywnością, czy obiektów sportowych. Po całym dniu spędzonym w pracy, bezpośrednia bliskość siłowni. Dla wielu osób jest również istotna zieleń wokół inwestycji, która pozwala się zrelaksować.

Dla młodego człowieka na nowoczesne, wygodne mieszkanie składa się sporo czynników. Przede wszystkim design i nowoczesność, ale także wygoda i jakość wykończenia oraz lokalna infrastruktura.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych