PARTNER PORTALU

Nowoczesny budynek wielorodzinny alternatywą dla domu

Dobrze zaprojektowany, funkcjonalny, wykończony na wysokim poziomie blok może stanowić ciekawą alternatywę dla droższych domów.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2015 14:06

Mieszkanie w budynku wielorodzinnym nie musi być passé. Tak jest w przypadku inwestycji Nowe Piotrowo. Osiedle znajdujące się przy ulicy Gabszewicza zapewnia wiele dodatkowych udogodnień, m. in. windy, komórki lokatorskie, rowerownie, wózkarnie.

Czasy, kiedy bloki przywoływały na myśl wielką płytę, dawno już minęły. Dzisiaj deweloperzy budując wielorodzinne budynki wykorzystują nowoczesne technologie, by oferowane mieszkania były komfortowe, bezpieczne i dopasowane do potrzeb mieszkańców. Dobrym tego przykładem jest inwestycja Nowe Piotrowo. Podstawowy czynnik, na który kładliśmy nacisk podczas projektowania to funkcjonalność budynku. Stąd też powstaną komórki lokatorskie, rowerownie czy wózkarnie, a dodatkowo w każdej z trzech klatek schodowych pojawi się winda. Dla każdego mieszkańca przewidziane jest również miejsce postojowe – zaznacza Paweł Wunderse, kierownik sprzedaży mieszkań z KMD Developer.

Budynek będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Poza wspomnianymi windami, pojawią się podjazdy i balustrady. Ponadto dla zwiększenia wygody mieszkańców – po zakończeniu budowy – teren inwestycji zostanie ogrodzony i zagospodarowany. Pojawi się chodnik i oświetlenie, a mieszkańcy będą mieli do dyspozycji plac zabaw dla najmłodszych. 

Wielorodzinne budynki, przemyślane zarówno pod względem lokalizacji, jak i funkcjonalności, stają się dobrym miejscem na inwestycję mieszkaniową. Dla wielu istotny jest również wygląd bloku.  Dlatego też KMD Developer zadbał o prostą i szykowną bryłę kameralnego budynku wielorodzinnego, dodając eleganckie panele elewacyjne. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, z kolei pozostałe w większości będą wyposażone w  przestronne balkony.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych