PARTNER PORTALU

Open Finance i Home Broker zaskoczą Mikołaja

Ruszyła właśnie II edycja konkursu świątecznego dla dzieci, przygotowanego przez największego pośrednika finansowego oraz nieruchomościowego na polskim rynku. Ogłoszenie wyników już 15 grudnia br., a zwycięzcy zostaną nagrodzeni jeszcze przed świętami - do 22 grudnia br.

Autor: housemarket.pl 01 grudnia 2017 12:25

Tegoroczne hasło konkursu to Zaskocz Mikołaja. Zadaniem konkursowym jest przedstawienie - w dowolnej formie plastycznej - najlepszego uczynku, który w tym roku pociechy zrobiły w stosunku do innych osób oraz którym chciałyby się pochwalić Mikołajowi. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 5, które najbardziej zaskoczą kreatywnością wykonania pracy lub przedstawioną w zgłoszeniu historią.

Dodatkowym warunkiem jest dołączenie opisu przedstawionej sytuacji oraz wskazanie wymarzonego przez dziecka prezentu, jakie chce otrzymać pod choinką „w zamian” za wzorową postawę wobec innych. Zgłoszenia konkursowe należy dokonać poprzez formularz internetowy, wgrywając zdjęcie pracy wraz opisem.

Inicjatywa skierowana jest do maluchów (maksymalny wiek uczestników to 13 lat) obecnych klientów, jak i tych, którzy dopiero mają zamiar skorzystać z usług pośredników.

Lubimy sprawiać radość. Dlatego w tym roku nie mogło zabraknąć kolejnej edycji naszego konkursu. Zainteresowanie zeszłoroczną edycją, która przebiegała pod hasłem „Spełniamy marzenia dzieci naszych Klientów” przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Z prawie tysiąca zgłoszeń wybraliśmy 10 osób, które obdarowaliśmy wymarzonymi przez dzieci prezentami – mówi Monika Spętkowska—Momot, brand manager w Open Finance. 

Nagrodą w konkursie „Zaskocz Mikołaja” będzie wybrany i wymarzony przez dziecko prezent, możliwy do zrealizowania w kategorii kosztowej „do 300 zł.”. W tej edycji zostanie nagrodzonych 5 najlepszych zgłoszeń. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych