PARTNER PORTALU

Osiedla rosną przy trasie szybkiego ruchu

O kilku lat zauważany jest trend, by wybierać do życia ościenne gminy stolicy Wielkopolski. Niektóre z nich znajdują się w pobliżu strategicznych dla województwa, czy kraju tras szybkiego ruchu.

Autor: HouseMarket.pl 12 lipca 2016 14:42

To duża zaleta dla zmotoryzowanych mieszkańców. Takim komfortem mogą cieszyć się mieszkańcy Dąbrówki w gminie Dopiewo, gdzie deweloper Linea posiada swoje inwestycje. Osiedla: Osada Leśna i Leśna Polana są świetnie skomunikowane. Znajdują się 1,5 km od trasy prowadzącej do Piły oraz w okolice Kołobrzegu i Koszalina. Kierując się tą samą drogą na południe, dotrzemy do autostrady A2.

– Położenie naszych osiedli to wielki komfort i oszczędność cennego czasu. Z pewnością dla wielu naszych mieszkańców był to jeden z czynników decydujących o zakupie domu - mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Mieszkając w Dąbrówce, można też szybko dotrzeć do Poznania. Mamy do wyboru kilka opcji.

Jak dojechać do osiedla

Najkrótsza z dróg prowadzi przez trasę na Piłę i wjazd na ul. Bukowską. Liczy 14 km, a jej pokonanie zajmuje jedynie 20 minut. Alternatywą będzie podróż trasą szybkiego ruchu do Swadzimia i stamtąd przez Ogrody do centrum. Można też skierować się w stronę Gołuchowa i autostrady, a następnie wjechać do Poznania od strony Lubonia oraz Dębca.

Kolejnym rozwiązaniem, często wybieranym przez mieszkańców Dąbrówki, jest podróż pociągiem. Ze stacji Palędzie, zlokalizowanej w pobliżu osiedli, w 13 minut dojedziemy do centrum. Pociągi kursują regularnie od godz. 5 rano do 22 wieczorem. Cały czas kursuje również autobus MPK nr 727 na linii Dąbrówka – Junikowo/Poznań. To spore udogodnienia.

Dobra lokalizacja inwestycji robi kolosalną różnicę

– Pamiętajmy, że nie zawsze trzeba wyjeżdżać do Poznania. Na miejscu w Dąbrówce istnieje wiele punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych i innych udogodnień do zaspokojenia podstawowych potrzeb. Cały czas funkcjonuje oraz rozwija się Centrum Handlowe Aurora  – zaznacza Adam Wędrychowicz.

Warto zauważyć, że dzieci mogą kształcić się na miejscu. Chwalimy sobie, kiedy z naszego miejsca zamieszkania możemy sprawnie dotrzeć do pracy. Z kolei szybki dostęp do trasy ekspresowej utwierdza nas w przekonaniu, że dobra lokalizacja inwestycji robi kolosalną różnicę i jest wyróżnikiem wśród innych ofert osiedli mieszkaniowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych