PARTNER PORTALU

Oto laureaci Housemarket Silesia Awards 2018! Zobacz najlepsze projekty mieszkaniowe na Śląsku

Nagrody Housemarket Silesia Awards 2018 przyznane. Statuetki w siedmiu kategoriach trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej Gali w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Nagrodzono najciekawsze projekty mieszkaniowe zrealizowane na Śląsku do końca 2017 roku. Galę prowadziła Anna Popek.

Autor: housemarket.pl 16 lutego 2018 17:45

Budowane pod potrzeby klientów, funkcjonalne, wybudowane z materiałów wysokiej jakości oraz wpisujące się w otoczenie – takie projekty nagrodzono w konkursie Housemarket Silesia Awards 2018, organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę wielu tytułów prasowych i internetowych serwisów informacyjnych, m.in. housemarket.pl, propertynews.pl oraz propertydesign.pl.

- 4DD to wielkie święto architektury, designu i rynku nieruchomości. Trzecia edycja wydarzenia to jeszcze większy rozmach, znamienici goście z Polski i świata, nowe wydarzenia i eventy, ale przede wszystkim unikalne miejsce wymiany opinii i networkingu w gronie inwestorów, deweloperów, architektów, projektantów i samorządowców. To także miejsce debat o tym jak istotny wpływ na nasze otoczenie, jakość życia mają inwestycje realizowane przez inwestorów prywatnych - zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne – mówił podczas gali Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP. - Dlatego w trakcie 4DD zorganizowaliśmy forum dotyczące rynku mieszkaniowego na Śląsku. Dzisiaj rozmawialiśmy o prognozach, trendach, finansowaniu, rewitalizacji, polityce miast, architekturze. Teraz będziemy chcieli pokazać państwu najlepsze praktyki i inwestycje, które zmieniają nasz region.

Zwycięzcy, w siedmiu kategoriach, zostali wyłonieni po podliczeniu głosów Czytelników portalu Housemarket.pl.

Architektura

W kategorii Architektura nagrodę Housemarket Silesia Award 2018 otrzymała inwestycja iHome w Mysłowicach, realizowana przez firmę Homeapartamenty.pl. Nagrodę odebrał Tomasz May, prezes zarządu, Homeapartamenty.pl.

- Włożyliśmy wiele serca w tą inwestycję, dziękujemy że została ona doceniona. Naszą ideą jest kreowanie nowych trendów i rozwiązań, które przyczynią się do tego, aby się lepiej mieszkało. Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione - mówił Tomasz May, prezes zarządu Homeapartamenty.pl. 

iHome to mieszkania inteligentne, zaprojektowane z myślą o Klientach i pozwalające na co dzień obcować z nowoczesną architekturą. To połączenie nowoczesności z wysokim komfortem użytkowania. Projekt to sześć budynków apartamentowych z ośmioma apartamentami w każdym, o łącznej liczbie 48 lokali.

Deweloper

Statuetkę laureata w kategorii Deweloper otrzymała firma TDJ Estate. Nagrodę odebrał Bartłomiej Stuła, dyrektor ds. sprzedaży, TDJ Estate.

- Cieszę się, że po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę, tym razem w innej kategorii. Dowodzi to, że nasi klienci nam ufają. To wyróżnienie mobilizuje nas do jeszcze większej dbałości o jakość naszych inwestycji. W tym roku wypuszczamy na rynek kolejne 350 mieszkań, mam nadzieję, że również one przyczynią się do budowania silnej pozycji naszej marki - powiedział Bartłomiej Stuła, dyrektor ds. sprzedaży, TDJ Estate.

W sektorze budownictwa mieszkaniowego flagową inwestycją spółki jest Osiedle Franciszkańskie w katowickiej Ligocie, gdzie docelowo ma powstać ok. 1,3 tys. mieszkań. Ponadto deweloper opracowuje projekt nowego osiedla w ścisłym centrum Katowic, w sąsiedztwie tzw. Strefy Kultury. Ta prestiżowa lokalizacja ma szansę stać się jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych