PARTNER PORTALU

Planujesz remont mieszkania? Podpowiadamy jak znaleźć solidnego fachowca

Wybór rzetelnego wykonawcy może przysporzyć problemów. Choć w Internecie roi się od ofert, to jednak decyzja nie jest tak oczywista. W grę wchodzi nie tylko ostateczny wygląd naszego domu, lecz także jakość i trwałość zastosowanych rozwiązań.

Autor: housemarket.pl 08 sierpnia 2017 09:40

Szukając w Internecie ofert firm remontowo-budowlanych i opinii o nich, niejednokrotnie możemy natknąć się na obietnice bez pokrycia. Nie zawsze łatwo da się zweryfikować, czy komentarze faktycznie odzwierciedlają jakość świadczonych usług. Niekiedy znajdziemy wpisy konkurencji, zawiedzionego pracownika czy wprost przeciwnie – wzmianki pełne zachwytu, napisane przez samego właściciela.

Na to warto zwrócić uwagę

Choć reputacja firmy jest niewątpliwie ważna, nie powinna być jedynym argumentem w wyborze profesjonalisty. Wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na terminowość i rozsądne ceny. Niektórzy chcą przyjrzeć się poprzednim realizacjom wykonawcy. Najlepiej, jeśli mamy możliwość obejrzenia na żywo efektu pracy. Zdjęcie nie zawsze w pełni oddaje to, co rzeczywiście zostało zrobione.

Poświadczenie umiejętności

Jednym z najważniejszych wyznaczników solidnego fachowca jest znajomość nowoczesnych technologii i gotowość do stałego poszerzania wiedzy w zakresie nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań. 

Łatwy wybór

Każdy, kto stoi przed zadaniem znalezienia rzetelnego fachowca, może skorzystać z internetowej wyszukiwarki przygotowanej przez Akademię Techniczną PPG Deco. To prosty, intuicyjny serwis. Profesjonaliści, którzy znaleźli się w bazie, posiadają certyfikaty ze szkoleń. Wyszukiwanie składa się z dwóch prostych kroków. Najpierw należy wybrać jedną spośród czterech kategorii: system wykończenia wnętrza, elewacje i systemy ociepleń, podłogi drewniane i systemy dekoracyjne. Następnie trzeba zaznaczyć województwo, w obrębie którego szukamy wykonawcy. W efekcie uzyskamy listę fachowców, z którymi możemy skontaktować. Certyfikowani wykonawcy mają dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy i najnowszych rozwiązań istniejących na rynku. Mogą dzięki temu stale podnosić swoje kwalifikacje. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych