PARTNER PORTALU

Polski Związek Firm Deweloperskich objął patronatem "Projekt: PRZESTRZEŃ"

Skupiająca ponad 100 firm deweloperskich z całej Polski organizacja została patronem konkursu organizowanego przez Ministerstwo Środowiska.

Autor: housemarket.pl 05 maja 2015 08:14

Oprócz objęcia patronatem konkursu Ministerstwa Środowiska Projekt: PRZESTRZEŃ, Polski Związek Firm Deweloperskich włącza się również w inne inicjatywy ekologiczne, jak np. Partnerstwo dla Klimatu. Ekologiczne idee i dbałość o kształt nowoczesnej tkanki miejskiej są bliskie członkom PZFD, ponieważ jest to wyraz dojrzałego i odpowiedzialnego myślenia o biznesie. Z tego powodu Związek chętnie włączył się we wspomniane przedsięwzięcie.

 W konkursie Projekt: PRZESTRZEŃ inwestycje będą oceniane według kryteriów takich jak: sposób zagospodarowania przestrzeni ogólnodostępnych ze szczególnym uwzględnieniem terenów zielonych, zastosowane rozwiązania ekologiczne, w tym rozwiązania wykorzystujące oszczędność zasobów, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, ewentualne certyfikaty czy też spójność z kontekstem urbanistycznym - koncepcja urbanistyczna i architektoniczna w ujęciu zrównoważonego rozwoju, funkcjonalność, wybór materiału. Udział w konkursie jest bezpłatny. Inwestycje można zgłaszać do 11 maja.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych