PARTNER PORTALU

Prądnik Nowy dalej w budowie. Drugi etap trwa

Jak podaje Gazeta Krakowska, obecnie trwa drugi etap inwestycji Prądnik Nowy. Spółka CP RE do współpracy na tym etapie budowy osiedla Prądnik Nowy zaprosiła biuro projektów 3D Architekci reprezentowane przez Witolda Padlewskiego i Pawła Koperskiego. Są to specjaliści od projektowania budynków mieszkaniowych, biurowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Autor: gazetakrakowska.pl 22 września 2017 13:06

W drugim etapie inwestycji, powstaje ośmiopiętrowy budynek, w którym planuje się zlokalizowanie 113 mieszkań oraz garażu podziemnego z 95 miejscami postojowymi. Powierzchnia użytkowa mieszkań zostanie zwiększona poprzez należące do nich komórki i boksy lokatorskie. To, co wyróżnia inwestycję, to obszerne tereny zielone, m.in. parterowe ogródki, zielone tarasy w dachu. Budynek będzie reprezentował nowoczesną architekturę z dużą ilością przeszkleń i balkonów, co z pewnością doda całej konstrukcji lekkości.

Ludzie żyjący aktywnie, single oraz rodziny z małymi dziećmi - program mieszkaniowy uwzględnia potrzeby osób o różnym trybie życia. W ofercie znajdą się zarówno kawalerki, jak i duże mieszkania o powierzchni ok. 70 mkw. z tarasem, ogródkiem lub dużym balkonem. Drugi etap budowy osiedla Prądnik Nowy dostarczy również ogólnodostępny plac rekreacyjny z dodatkową ilością zieleni.

Planowane oddanie mieszkań do użytkowania to końcówka 2018 roku. Zostaną one oddane w standardzie developerskim, aby przyszli mieszkańcy mogli dostosować aranżację wnętrz pod własne potrzeby.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych