PARTNER PORTALU

Prezydent Komorowski: Zarys Programu dla młodych już gotowy

Szybkie wdrożenie "masywnego programu budowy mieszkań na wynajem z umiarkowanym czynszem" to jeden z punktów zapowiadanego przez Prezydenta programu Dobry start dla młodych. Komorowski podkreślił, że zarys programu jest gotowy.

Autor: PAP 24 kwietnia 2015 13:44

Prezydent zapowiadał w połowie kwietnia, że wśród propozycji, które przedstawi, znajdzie się m.in. szybkie wdrożenie "masywnego programu budowy mieszkań na wynajem z umiarkowanym czynszem", czy wprowadzenie karty młodego przedsiębiorcy, by ułatwić młodym ludziom zakładanie i prowadzenie firmy.

- Udało się uznać politykę prorodzinną za jeden z priorytetów państwa i wiele w tej sprawie zrobić. Chciałbym powtórzyć podobną technikę pracy w kwestiach Dobrego startu dla Młodych - powiedział prezydent Bronisław Komorowski.

Podczas spotkania z przedstawicielami młodego pokolenia prezydent Bronisław Komorowski zaznaczył, że jest ono już kolejnym, mającym na celu "uzgodnienie, znalezienie najlepszej formuły prac na programem Dobry start dla Młodych". W przekonaniu Komorowskiego, przyszedł w Polsce już czas na podjęcie tych kwestii z całą mocą.

Komorowski podkreślił, że jest gotowy zarys programu dla młodych. "On nie jest świętością, on może ulegać przebudowie, rozbudowie" - dodał. Zadeklarował też, że Kancelaria Prezydenta będzie organizowała kolejne spotkania w tej sprawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych