PARTNER PORTALU

Prezydent Łodzi liczy na Fundusz Mieszkań na Wynajem

Mam nadzieję, że Fundusz Mieszkań na Wynajem przyciągnie ludzi, aby rozwijali swoją karierę w naszym mieście - podkreśla prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Autor: HouseMarket.pl 17 grudnia 2015 16:11

Fundusz Mieszkań na Wynajem to komercyjna inicjatywa Banku Gospodarstwa Krajowego, której celem jest zwiększenie atrakcyjności ofert na rynku nieruchomości w największych miastach w Polsce.

Łódź jako kolejne miasto dołączyła do tego programu po Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Inwestycja w Łodzi realizowana będzie przy ul. Składowej w pobliżu dworca Łódź Fabryczna.

- Nowe Centrum Łodzi nabiera rozpędu. Kolejne inwestycje o charakterze mieszkaniowo- usługowym powstaną na działkach zakupionych od miasta .Cena działki przy ulicy Składowej wyniosła 1,3 mln zł. Mam nadzieję, że Fundusz Mieszkań na Wynajem przyciągnie ludzi, aby rozwijali swoją karierę w naszym mieście- podkreśla prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Jak poinformował wiceprezes BGK Radosław Stępień, przy ul. Składowej powstaną 63 mieszkania, czyli łącznie 600 mkw. powierzchni użytkowej. Lokale będą całkowicie wyposażone. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych